Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
İletişimde dürüstlük ve içtenliğin daha yoğun olmasını isteyebilirsiniz. Duyacağınız şeyler ve hızlı haberleşme trafiği sizleri kararsız bir noktada bırakabilir. Hızlı kararlardan kaçınmalı hiç bir konuda acele karar vermemelisiniz. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle ilgili beklentileriniz konusunda hep aynı hataya düşüyor olabilirsiniz. Bu noktada bakış açınızı değiştirmeniz iyiliğinize olacaktır. Unutmayın hatalar ders almak içindir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2018)
İçe dönüklüğünüz yüzünden sevdiklerinizle aranızda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ailenize anlatmadığınız sıkıntılar, yaşadığınız durumu iyice arap saçına çevirecek. Herzeyi içinize atmaktan kaçınmalısınız. Bu arada bir arkadaşınızın başına gelecek çok tatsız olaylar sizi iyice çaresizliğe sürükleyebilir. Güçlü olmanız gereken bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Çok zeki oluşunuz diğer insanları kıskandırıyor. Sağlığınızla ilgili endişeye gerek yok. Her şey yolunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Bugün mantıklı düşünmenize engel olacak bir aşka düşebilirsiniz. Ancak duygularınızın gerçek olduğunu veya gerçekse bile karşılıklı olup olmadığını değerlendiremeyebilirsiniz. Ayaklarınız yere basmadan bir karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Uzaklarla olan ilginiz ve merakınız sizi harekete geçiriyor. Eğitim konuları yanında işle ilgili hedeflerinize bakacak, kendinize fayda getirecek yeni ilişkilere odaklanacaksınız. Olumlu haberler yanında, yolculuklardan çok şey kazanabilirsiniz. Bu dönemde çocuklarınızın eğitim hayatına ilişkin önemli kararlar almak adına harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair söylentiler, tamamen bilinçli bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor olabilir. Uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi kullanmak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Bugün, maddi konulara yönelebilirsiniz. Yapacağınız kişisel girişimlerde hızla yol alabilirsiniz. İstediklerinize ulaşmak bugün çok daha rahat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Ailenizle ilgili problemler kafanızı çok meşgul edecek bugün. Bu problemleri aşmak için bir tarafın anlayışlı olması ve alttan alması gerektiğini görmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed