Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Kariyer konusundaki beklentilerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyi düşünmek yerine artık harekete geçmeli ve bu konuda gereken hünerleri ve farklı yeteneklerinizi göstermekten çekinmemelisiniz. Sizleri durduran şeyin belki ne olduğunu sizde bilmiyor olabilirsiniz Ancak şunu da bilmelisiniz ki bir şeylere karar vermek için her zaman bir adım atmak yeterlidir. Bu cesareti gösterip kendinizi yüreklendirdiğiniz anda başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır. Disiplin gerektiren konularda karşı tarafın sizi yanlış anlamasını engellemek için kendinizi yeteri kadar göstermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Çevrenizdeki insanları mutsuz ettiğiniz açık. Çok sevip çok hırpalamaktan vazgeçin. Partnerinizden vazgeçemediğiniz için hep telefonlara sarılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Sevgilinize karşı kendinizi ifade etmektebaşarılı olduğunuz söylenemez.Bu durum aranızda gerginliğesebep oluyor. İşinizle ilgili bazı görüşmelerinizolacak. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecekher şeyden uzak durmanızda yarar var.Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Kendinize yeni hedefler koyuyor ve iş hayatında daha kararlı hareket ediyorsunuz. Uzun zamandır devam eden baskılara rağmen çok şey başardınız. Son dönemde atılan adımların sonuçları üzerinde durabilirsiniz. Ãœstlerle ilişkilerin pozitif ilerlemesi biraz da sizin elinizde. Yapıcı çaba gösterdiğinizde destek alacak şansınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bazı insanlarla daha mesafeli bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor. Problemli bir bağlantınızda bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Bu tür sorunlar, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Parasal açıdan rahat bir gün geçireceksiniz. Bugün yapmanız gereken bir harcamayı keyfi olarak erteleyebilir sahip olduğunuz parayı harcamaktan kaçınabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Dostlarınız sizi daha sık görmek istiyorlar, size anlatacakları bir dolu şey var. En iyisi dostluklarınız pekiştirerek, gönül işlerinden üstün tutmanız. Geçici heveslerle sağlam ilişkinizi tehlikeye atmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed