Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Pazarlık gücünüzü kuvvetlendirebileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, konulara girmeden önce anlaşma veya pazarlık koşullarını çalışmanız ve hazır olmanız gerekiyor. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Aile ilişkilerinizi her zamankinden daha fazla önemsemeniz gerekliydi, Bu gerekliliği zaten çok net olarak görüyordunuz, çok isabetli davrandınız. Gündeminize yeni soktuğunuz bir konuyu biraz gecikmiş olarak ele aldığınızı düşünüyorsunuz. Haklı gibi görünseniz de, henüz bir şey kaybetmiş sayılmazsınız. Bu iş takibe değer görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Yeni fikirlere biraz açık olun. Başkalarının önerilerini anında tepiyorsunuz. Bu durumda bir arpa boyu yol alamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Ufukta yeni bir aşk görülüyor. Bu da sizi mutlu ve kendine güvenen biri haline getirebilir. Çevrenizdeki herkesin dostunuz olmadığını, dost sandıklarınızın da rakipleriniz olabileceğini görün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Maddi konularda önemli bir dönem. Başkalarının kaynaklarına ihtiyacınız artarken, miras ve sigorta konularında sizi meşgul eden gelişmeler var. Aynı zamanda ortak harcamaların dengesizce artabileceği riski bulunmakta. Bu nedenle bütçenizi daha iyi dengelemelisiniz. Eşle olan duygusal bağlarınız sizi ikilemlere götürebilir. Esnek olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Yakında iş yaşantınızda büyük bir değişiklik yaşayacaksınız. Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bu değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütüp kararsızlığa düşürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Bugün parasal açıdan durgun bir gündesiniz. Bugün birikmiş borçlarınızla ilgili ödemeleriniz olacak. Bu ödemeleri yapmakta zorlanacaksınız. Bugün aile yakınlarınızdan borç alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalı ama aşırı inattan da kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed