Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Bazı yersiz hareketleriniz için özür dileseniz de, kendinize güvenli ve onurlu davranmanız sizi ileride amaçlarınıza ulaştıracaktır. Olumsuzluğu üzerinizden atıp, size keyif ya da ilham veren kişilerle bir araya gelmelisiniz. Kendinize, bilginize veya yeteneklerinize güvenerek hareket etmeli ve yapmanız gereken şeyleri yaparken tereddüt etmemelisiniz. Aşk hayatınızda ya da sevgi içerikli ilişkilerde gelişmeler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Duygusal bir taşkınlık içerisindesiniz. Etrafınızdaki insanların sizi anlamadıklarından şikayet ediyorsunuz. Ancak kendinizi ifade etmekten de kaçıyorsunuz. Bugün arkadaş çevrenizde hoş bir sürpriz yaşayacaksınız. Bu beklenmedik olay moralinizi yükseltecek. Nereden geldiği belli olmayan bir balon haber çevrenizdeki insanları heyecanlandıracak. Bu arada sizde inanmadığınız bu haberin yarattığı olumsuzluktan etkileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Bugün kendinizi aşan konulara fazla dalmayın. Eleştirilerin hedefinde olabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve hava grubundan burçlarla mükemmellikler yaratıyorsunuz (İkizler, Terazi, Kova). Uzun zamandır beklediğiniz aşk yakında kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Aşkta yaptığınız fedakârlıklar, değer yargılarınızla çatışmanıza neden oluyor. Uzaklaşma isteğiniz fiziken gerçekleşmezse bunu kalabalığın içinde kabuğunuza çekilerek yapacaksınız. Bunun yerine sizi bulunduğunuz ruh halinden çıkaracak ve bir-lik ruhu uyandıracak çalışmalara katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Kendinizi yeni deneyimlere açık tutuyorsunuz. Son derece verimli geçen yurt dışı konularınızda tatmin söz konusu. Ancak gün ortasından sonra işe ait konular ve deneyimlerinizi öne çıkarma mücadelesine gireceksiniz. Hayatınızı yeniden inşa ettiğiniz bu süreçte daha dayanıklı olma ihtiyacı olacak. Kariyerde yavaş ancak amin adımlarla ilerlemeye bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi söz konusu. Bu, sorunlu iş yaşamınızı yeniden tanımanız için fırsat olabilir. Yaptığınız başvurulardan bu sıralar görüşme istekleri alabilir ve umut verici gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Önümüzdeki günlerde belli bir sıkışıklık yaşayacağınızı fark edeceksiniz. Bu duruma canınız sıkılacak. Fazla büyütmenize gerek yok ama bugünden tedbir almanızda fayda var. Bir arkadaşınız ya da yakınınız borç isteyebilir. Bütçenizin durumunu göz önüne alarak verip vermemeye karar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2019)
Atacağınız adımları iyi planlarsanız çok daha verimli olabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileri önem taşımakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed