Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Bugün astrolojik etkiler size her alanda enerji, isteklilik ve güç getirmektedir. Dolayısıyla, girişeceğiniz işlerde şans ve ardından da başarı görünüyor. Hamleler yapmaktan, fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin ve kendinize güvenin. Gökcisimlerinin burcunuzmla ilgili konumları, üzerinizdeki önemli güçlendirici etkilerde bulunuyor. Bugün bir çok konuda yenilikler yapabilir, önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Her konuda iddialı yapıdasınız ve bu iddialılığınız da pek boşuna olmayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Dostlarınızla son zamanlarda sık görüşmeler içindesiniz. Aranılan, düzgün bir dostsunuz. Vefa duygunuz oldukça gelişkin. Gösterilen dostluğun, duygusal anlamda mutlaka karşılığını görmek istiyorsunuz. Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var. Zaman, zaman onların beklentilerini yanıt veremediğinizi düşünüyor, üzülüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
İşinize karşı son derece ilgilisiniz.Sorumluluklarınızın farkında oluşunuz ailenizi çok rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Sıkıntılarla dolu günler sizi umutsuzluğa sürüklüyor. Bugün alacağınız haber ümit kapısı olabilir. Şans faktörü bugün için size her konuda eşlik edecektir. Güveninizi kaybetmeyin. Bilinçaltınızdaki endişelerden kurtulmanız gerekiyor. Bu durumu aşk hayatınıza yansıtmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Evde yapılması gereken işlerin aksatılmaması gerekecek. Kendinizi daha iyi planlamak ve evde odaklanmanız gereken işlere öncelik vermelisiniz. Özellikle evde yapılan yenilemelerin getirdiği masraflara karşı daha önlemci olunmalı. Aile ile ilişkilerin sizi mücadeleye götürmesi, iş hayatında süregelen sorumluluklar bazı gerginlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Ãœretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz.İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Bugün parasal açıdan bir şanssızlık yaşayabilirsiniz. Paniğe kapılıp yatırımınıza dokunma eğilimine de girebilirsiniz ama bu konuda aceleci davranmayın.Günün sonuna doğru yeni duyumlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Haziran 2018)
Genel yorgunluk, etkilerini gitgide daha ağır hissettiriyor. Özel zevklerinizi ön planda tutmak istiyorsunuz. Fakat dikkat edin, aşırılıklara eğilimlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed