Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Alacak ve verecek dengenizi iyi kurmanız gerekmektedir. Hayata karşı nereden para kazanabilirsiniz, bunu iyi belirlemelisin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İyimserliğiniz ve huzurunuz kimsenin gözünden kaçmıyor. Bunda iş yaşamınızdaki olumluluklar kadar, yeni yaşadığınız ilişkinin de payı var. Bazı ailevi sorunlarınız dışında her şey yolunda sayılabilir. Sabah saatlerinde alacağınız bir haber sizi çok sevindirebilir. Bir arkadaşınızın yaşamını değiştirecek olan bu haber, dolaylı olarak sizi de etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Kartınız İmparatoriçe... Güçlü görünümünüzün altında aslında problemlerini başkalarıyla da paylaşmak isteyen hatta naz yapmak isteyen bir karakter baskın görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Keyfi olan işlere ayırılan zamanın ölçüsünü kaçırmayın. İş amaçlı bir araya geldiğiniz insanlarla tatlı bir sohbete dal abilirsiniz. Günün ilk yarısı eğlenceli, çocuklarla geçirilen zaman keyifli olabilir. Ciddi işler bekleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Çok daha pratik düşünceler üretecek ve kendi planlarınıza hız vereceksiniz. İş ve getirdiği zorunlu yolculuklar bir bakıma gündeminize ağır sorumluluklar getirecektir. Önemli anlaşmaları hayata geçirmek istediğiniz bu dönem daha temkinli olabilirsiniz. Başka bir önceliğiniz de kardeşler ve yakınlarla ilgili alınan sorumluluklar. Kısıtlayıcı şartları esnek karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İşyerinizde sizi çok beğeniyorlar ve bunu yaratıcılığınız ve pratik zekanıza borçlusunuz. Bugünlerde değişiklik yapmaktan kaçınmalısınız. Zaten kısa vadede bir değişiklik düşünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Tatil sonrası değişik açılımlar, değişik düşünceler söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki yeni bir gelişme ekonomik olarak rahatlamanızı sağlayacak, ama çabanızla gelişmeyi izden yana çevirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bazı konulara gösterdiğiniz ilgisizlik hakketmediğiniz ölçüde sosyallikten uzak bir izlenim bırakabiliyor. Hayatın her alanıyla aynı iletişimi kurmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed