Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Bir süreden beri farkında olmadığınız bir zihinsel yorgunluk içindesiniz ve bugün bir, iki saat farklı konularla ilgilenerek bu yorgunluğunuzdan kurtulabilirsiniz. Bütün bu karışıklıklar içinde yine de başarılı olabilirsiniz ancak kontrolü daima elinizde tutmalı ve özellikle sinirlerinize hakim olmalısınız. Gizli duygusal beraberlikler içinde olan bir Akrepseniz ilişkiniz açığa çıkabilir. Ve bu da büyük bir skandala neden olabilir. Duygusal olarak bağımsız davranışlar içinde olmaya eğilimlisiniz. Karşınıza yeni imkanlar çıkacağı için hislerinizin akışına uyarak süregelen ilişkinizi bitirivermeniz de olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Hafta sonu yaşadığınız bir olayın etkisini hala üzerinizden atamadınız. Tanık olduğunuz çarpıcı bir durum, kendi yaşadığınız, çok zaman da beğenmediğiniz yaşamınızın değerini anlamanıza neden oldu. Sizi büyük bir sevinç bekliyor. Bu kadar çok sevinmenizde hayat felsefenizdeki değişikliğin de etkisi olabilir. Akşam bir ziyaretçiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Oldukça kararlısınız. Size karşı yanlış davranışlar sergilediğini düşündüğünüz insanlar pişmanlık duyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Çok pasif durumdasınız. Kabuğunuzu kırıp daha cesaretli adımlar atarak hem çevrenizde ilgi uyandırabilir hem de başarılarınızı sürdürebilirsiniz. Duygusal gerginliklerden kurtulmak için yeni ortamlar keşfedin. Çevrenizdeki insanlarla güzel ilişkiler kurun. Maddi durumunuz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Sizi değişimin ve yeniliklerin beklediğini söyleyebiliriz. Gün ortasından sonra içinizden geldiği gibi hareket edecek, hayat bakışınızı geniş tutacağınız planlar yapacaksınız. Yeni kişilerle bir araya geldiğiniz son dönemin getirileri, alacağınız haberler harekete geçirici olacaktır. Uzun zamandır görmek istediğiniz yerlere yolculuklar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Bugün tamamlanmamış işlerinizi bitirmeye çalışacaksınız. Bunun için biraz daha öz veri ile çalışacaksınız. Bu işleri tamamlayamazsanız üzerine yeni işler gelecek. Aslında çok sıkıntıya gelen bir yapınız yok. Eğer programınızın dışına çıkarsanız bedenen ve ruhsal olarak çöküyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
Şimdilik tek çareniz harcamalarınızı azaltmak. Ufukta yeni ya da ek bir kazanç gözükmüyor. Gelirinizin giderek azaldığını düşünüyorsunuz ve bunu değiştirmek için çareler arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ağustos 2019)
İş yaşamı ve sorumluluklar çok daha fazla dikkat çekmekte bugün. Öne çıkarak kendinizi gösterebilirsiniz ama aynı zamanda gerginliklere de hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed