Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Akraba ve yakın çevre ilişkilerinizde bir çağı kapatıp yeni bir çağı başlatabilir, geçmişte sorun ya da küslük yaşadığınız kişilerle yeniden iletişime geçebilirsiniz. Kuracağınız yeni iletişimler, sizi hedeflerinize daha kısa sürede ulaştıracak ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Aslında herkesten öğrenecek bir şeylerimiz vardır. Bizler bazen o kişilerle yollarımızı ayırırız. Fakat hayat tekrar o kişilerle bizi yan yana getirebilir. Hep diyoruz: Bizim en iyi öğretmenlerimiz aslında bizi en çok üzen kişilerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak. Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Bugün aile içinde veya işyerinizde oldukça asabi ve sert görünümlüsünüz. Hırsınızdan dolayı uzun süreli dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bunun için üzülen yine siz olacaksınız. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Biliyorsunuz ki son pişmanlık fayda etmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Modayla ilgilenenler ruha ve göze hitap eden yeni tasarımlar yaratacaklar. Bir iş yemeğinde alacağınız cömert bir teklif sizi onore edecek. Elinize geçen parayla konut sorununuzu çözmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Bugün ticari konular ve sözleşmelerle ilgili hareketlilik gözüküyor. Bu konulara dair pek çok haber alabilirsiniz. Yakın çevrenizde özellikle iş ortamınızda değişiklikler ama bazı kısıtlamalar da yaşanabilir. Dikkatinizin belirli bir konuya odaklayabilirsiniz. Gün içinde sık sık yer değiştirmeniz gerekebilir. Komşularınızla ciddi konular paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Haftanın ilk günü çıkacağınız iş yolculuğu, mesleki anlamda ufkunuzu genişletecek. İş arkadaşınızla kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Karşılaşacağınız bir tanıklık, sizi uzaktan ilgilendirse de üzülmenize neden olabilir. Hiç ummadığınız bir kişinin ikiyüzlülüğü sizi epeyce şaşırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed