Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Sır saklamayı bilmenizin ve iyi bir dinleyici olmanızın olumlu geri dönüşleri olabilir. İlerleme sağlamak için yapılması gerekenleri daha iyi kavramanız gerekiyor olabilir. Herkesin planlarınızdan hoşlanmama ihtimali yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aldatıcı etkilere, yanıltıcı kişilere dikkat edelim. Pazarlıklar veya anlaşmalar sırasında en ufak detayı kaçırmamalı, hatalara veya yanlış değerlendirmelere izin vermemeliyiz. Duygusal açıdan sert tepkiler verebilir veya fazla cesur olabiliriz. Altından kalkamayacağımız görev ve sorumluluklar almayalım, tutamayacağımız sözler vermeyelim veya boyumuzdan büyük işlere kalkışmayalım derim Niobe’ce. Yarın meydana gelecek Ay tutulması etkilerini bugünden hissettirebilir. Konuyla ilgili Pazartesi günü detaylı bir yazı yazdığım için tekrarlamıyorum, ama okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Sıkıldığınız durumlar hangi konuda olursa olsun yardım arayabilirsiniz fakat insanlara gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir dönemdesiniz. Yalnız kalma ihtiyacı hissedecek zaman zaman çevrenizden uzaklaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Bugün kendinizi boşlukta hissediyorsunuz. Hemen her şey ilgi alanınıza giriyor sanki. Bu kadar kolay yönlendirilmemelisiniz. Silkelenip, uyanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Eşinize karşı eleştirel yaklaşımlarınız bugün bir arad a olsanız da aranıza buzla r girmesine neden olabilir. İyi niyetli görüşleriniz yanlış anlaşılacaksa bugün ilişkinize ait hataları düzeltme çabasına girmeseniz daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Yuvaya ait pek çok konu sizi yakından ilgilendiriyor. Beklemede kalan yerleşime ait konularınızı artık ilerletme şansınız olacak. Birtakım yenilenmeleri içine alan gelişmelerden hoşnutluk duyabilirsiniz. Aynı zamanda elinizdeki maddi değerler konusunda önemli kararlar alacaksınız. Aileden ya da babadan gelebilecek destekle güven kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Bazı projeleriniz hedefe oldukça yakın. Ortak ya da benzeri iş ilişkinizle dinamizm gerektiren uğraşlar içinde görünüyorsunuz. İş arkadaşınız ve siz birbirinizi tamamlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Maddi konularda sorumluluk taşımaya başlayacaksınız. Paraya dayalı bir konuda yüksek sorumluluk isteyen bir konuma gelmeniz muhtemel. Bu nedenle hesap kitap işlerine biraz daha özen göstermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Kısa bir yolculuğunuz olabilir, çetin olacak ama sonuç da iyi olacak. Alacaklarınızı iyice boşladınız, biraz üstüne düşmeniz gerekiyor. Borç-alacak dengesini maddi anlamda iş ve manevi anlamda da gönül ilişkilerinizde bozmamaya çalışmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed