Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün mantığınızla hareket etmeli, gün içinde gelişen olayları değişik bir bakış açısıyla değerlendirmelisiniz. Gözünüze basitmiş gibi gelen olayları bugün irdelemelisiniz ve onlara değişik anlamlar yüklemelisiniz. Önümüzdeki günlerde bunun çok faydasını görebilirsiniz, hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sevdiğinizin yakınları ilebir araya gelerek bir takımsohbet konuları açacaksınız. Onudaha yakından tanıyaraksevginizi artıracaksınız. Öylesinebaşınız dönüyor ki sadecepartnerinize odaklanıyorsunuz.PARA: Kariyerinizi koruma adına hukuki yöndenhakkınızı aramaya çalışıyorsunuz. Oysayapacağınız toplantı sizlere kâr sağlayacak.SAĞLIK: Saç dökülmelerinden şikayetçisiniz.Vitamin takviyesi ile sorununuzu çözübilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün enerjiniz çok yüksek olacak. Ancak bu nedenle oraya buraya koşturma ve “her şeye yetişmeye çalışayım” diye sakarlıklar yapıp tökezleme riskiniz de var. Fazla enerjinizi harcayacak güç gerektiren işlere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün hedeflerinize ulaşma konusunda son derece hırslı ve girişken olacaksınız. Sessizliğinizi bozup, en öne geçmek isteyebilirsiniz. Özellikle kalabalıklara hitap edebileceğiniz görevleri arzulayabilirsiniz. Ãœstlerinizle olduğu kadar sizi bu noktalara getirebilecek kişilerle görüşmek için son derece uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Paranızı hesaplı kullanmayı iyi biliyorsunuz. Bu yüzden kenarda birikmiş bir miktar paranız var. Bugün bu parayı akıllıca kullanma konusu bazı dostlarınızla konuşacak, onların fikirlerini alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Akşam saatlerinde kaçabileceğiniz aşırılıklar bazı yanlış anlamalara neden olabilir. Daha ılımlı olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed