Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Çalışma hayatınızda ofis ortamını paylaştığınız kişilerle iletişimin gücünü daha iyi anlayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın kendi sorumluluklarına ait konularda gereken önemi göstermemesi sonucu bazı sıkıntılar yaşayabilir ve bu sıkıntıyı çözmek adına birçok kişiyle iletişim kurma yoluna gidebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Son günlerde yaşamınıza giren bir sosyal faaliyet sizi çok mutlu kılıyor. Yoruluyorsunuz, zaman açısından zorlanıyorsunuz ama bırakmaya hiç niyetiniz yok. Bu faaliyet nedeniyle edindiğiniz yeni çevrenizden de çok memnunsunuz. Yakınlarınızın işlerinizi ihmal ediyorsunuz konusundaki eleştirilerine de aldırmıyorsunuz, çünkü bunun gerçek olmadığını biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
DUYGUSAL konularda şanslı bir gündesiniz ve bu yönde girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Olaylardan etkilenebilir ve duygusal tepki verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Maddi konulara yaklaşımınız son derece temkinli. Kendinizden başka hiç kimseye güvenmiyorsunuz. Sağlığınızla ilgili hassas bir günde bulunuyorsunuz. Yaşadığınız her olayı abartmaktan vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Değişikliklere açık yanlarınızla yeni adımlar atmaktasınız. Bir yandan da koşulları zorlamak yolu ile akademik çalışmalarınızı yönetebileceksiniz. Bazı görüş ayrılıklarına rağmen destek göreceğiniz yeni ilişkilerden fayda sağlamanız söz konusu. Yolculuklar ve hızlı gelişen eğitim temaları karşısında yenilikleri içinize sindirmeniz kolay olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Bugün bazı uyarılar alacaksınız. Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar size anımsatılacak. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızdaki bulutlar bugün dağılmaya başlıyor. Anlaşmalar, hayırlı gelişmeler için çok müsait bir gün. İnsanlardan hep ilgi, yakınlık ve yardım göreceksiniz. Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Cömert biri olmanız, size övülmenin dışında bir şey vermiyor. Bunun sınırını çizmek zorundasınız. Sizi tasarruf konularında yönlendirmek isteyen dostlarınızı dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Çok kararlı durduğunuz bir konuda birtakım çekinceleriniz var. Bunları açığa vurmanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed