Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kişisel görünümünüzü değiştirmek ve kendinizi güzelleştirmek uğruna yeni adımlar atabilir ve bir an önce değişime gitmek yolunu deneyebilirsiniz. Bugün aşk hayatınızla ilgili oluşan ani sorunları tolere etmek durumunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi incitmemek adına bazı kırıcı sözler söylemekten çekinmelisiniz. Aksi takdirde aranızdaki ipler gerilebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bugün çevreyle iletişiminiz çok güçlü olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirmek , onlarla duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Ailenizle aranızdaki güzel ilişki sizi her yönden olumlu etkiliyor. Bugün onları ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız ile bir görüşme yapacaksınız. Ondan bazı bilgiler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
AŞK: İlişkiniz renk değiştiriyor.Bu sizin adınıza şans demektirama şansınızı da iyikullanmalısınız. Bekarlar için birnişan olabilir. Evliler içinse saygıve sevgi artışı denilebilir.PARA: Çok şanslısınız. İşinizdeani yükselmeler söz konusu. Bu sizin adınızaheyecan verici bir durum. Evinize giderkenkutlama yapmak için sabırsızlanacaksınız.SAĞLIK: Ağız kuruluğu çekebilirsiniz. Çok tuzluyiyecekler tüketmeyi bir an önce azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Hareketli ve de yorucu bir temponuz olacak bugün. Aynı anda birden fazla işi yürütmeniz gerekebilir. Bu yoğun enerjinizi görüp benim için de şu işin ucundan tutuver diye rica edenlere hayır edemeyin. Yetecek enerjiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bugün daha yapıcı etkiler altındasınız. Ortaklıklarınızı ve süregelen işleri gözden geçirebilirsiniz. Başkalarından destek göreceğiniz olanaklar da sürmekte. Yeni öneriler maddi anlamda da size tatmin getirecektir. Yine bu günlerde sosyal ilişkilerde canlılık söz konusu. Bazı organizasyonlar size sorumluluk getirebilir. Gruplar içinde etkinliğiniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
kendiniz de çok iyi biliyorsunuz ki, geçenlerde almış olduğunuz karar, çalışma hayatı için biraz duygusal. Bu duygusallıkla işlerin sekteye uğrayacağını görmenize rağmen, kararınızdan cayacak gibi görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İş hayatınızda sevindirici gelişmeler var. Kendinizi enerjik ve dinamik hissedeceğiniz bir gün. Özgüveninizin artması hayatınızın her alanına yansıyor. İş toplantısında tanışacağınız biri sayesinde maddi kazancınızda beklemediğiniz artış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Maddi konulardaki çalışmalarınız ve planlarınız devam ediyor. Küçük bazı başarılar elde edebilirsiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Kısa bir yolculuğunuz olabilir, çetin olacak ama sonuç da iyi olacak. Alacaklarınızı iyice boşladınız, biraz üstüne düşmeniz gerekiyor. Borç-alacak dengesini maddi anlamda iş ve manevi anlamda da gönül ilişkilerinizde bozmamaya çalışmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed