Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Bugün maddi konularda karşılaştığınız sorunları çok iyi tolere etmeniz gerekecek. Beklediğiniz yardımlar artık çok yakınınızda. Fedakârlıklarınızı sorgulamaktan vazgeçin. Beklentisiz olduğunuzda her şey kendiliğinden yoluna girecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor gibi. Bugünlerde ona yönelebilirsiniz. Gözünüzün önünde yaşanan bazı olayları en son siz fark ediyorsunuz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtacak. Durumu daha önceden haber eden pek çok ipucunu gözen kaçırmanız, son günlerdeki bazı takıntılarınızla ilgili olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Bugün zihinsel ve duygusal davranışlarınız tam yerinde olacak. Kendinizi savaş alanında hissetmeyin. Başarı sağlamanız için canlanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Bugün bir toplantı ya da önemli sayılabilecek bir görüşmeniz varsa eğer, konu hakkında yeterince bilgi sahibi olacak şekilde ön hazırlık yapmaya çalışın. Buna vakit yoksa yanınızda bir bilen kişiyle birlikte yola çıkmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Aşktan yana çok şanslı bir gün. Gezip dolaşmak, doyasıya eğlenmek isteyeceksiniz. Gün içinde böyle güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız insanları eleştirmeye bugün özel bir eğiliminiz olabilir. Bu açıdan kendinizi kontrol etmelisiniz. Ufak detaylarla güzel bir günü mahvetmeyin. Rahat olun ve şansınıza güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2018)
İş hayatınızda çok sabırlı biri olmanıza rağmen, bıktırıcı bir işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Para durumunuza ilişkin bazı sorunları çözümleyeceğiniz bir gündesiniz. Zihniniz bugün iyi çalışıyor ve bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. Bir alım satım işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2018)
İşinizle ilgili sizin için çok önemli, ama aynı zamanda da sevimsiz biriyle bir görüşmeniz olacak. Bu görüşmeye bilenmiş olarak gideceksiniz. Duygusal bir tavır size çok şey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed