Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Yaşadığınız anın değerini anlamanız ve geçmişi artık kafanızdan atmanız gereken önemli bir gün. Yaşadığınız koşulları mutlulukla, sevgiyle karşılamalı, yaşamınızda olmayan veya eksik kalan her şeyi sevgiyle anmayı öğrenmelisiniz. Yaşadığımız her şey olması gerektiği için olmuş, hayatımıza girmesi gerektiği için girmiştir. Bu noktada neden o değil de bu oldu? Veya niçin geçmişte bunu yaşamıştım? Diye düşünerek kendinizi üzmemeli, her şeyde bir hayır olduğunu bilerek yolunuza devam etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2021)
İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var. Masraflı bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
AŞK: Bugün kendinize bir iyilik yaparak partnerinizi bir hayli şımartacaksınız. Ekonomik destek vermek için çabaladığınızın farkında ve sevginizi hak etmeye başladı. PARA: Bugün parasal meselelerinizi aşarak mali sorunlarınıza veda edebileceksiniz. Kıvrak zekanız çok işe yarayacak. SAĞLIK: Sırt bölgenizi üşütmüş gibisiniz.Cereyanda kalarak kas ve eklem ağrılarından yakınıyorsunuz. Kendinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnızlıkta bulamazsınız. Birilerine güvenmeye çalışın. Şüpheci olmanız insanların sizden uzak durmasına neden oluyor. Yeni projeniz kariyerinizde katkı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Sizi beklediğinizden daha fazla sorumlu kılan konular var. Süregelen ortak çalışmalarda başkalarının fikirlerine açık olmalı, sosyal ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Artan rekabet duygusu bazı riskler getirebilir. Sosyal organizasyonlar açısından ise rahat ilerleme şansınız olmayacak. Biraz rolantide kalmanız işlerinizi kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2021)
İş yaşamınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Borçlarınızın büyük bir bölümünü bugün kapatacaksınız ve alış-veriş yapma imkanını bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük para yatırımlarının bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Sağlığınızla daha fazla ilgilenme zamanı geldi. Süregelen sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz. İş ortamındaki koşullar genel bir tatminsizlik göstermekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed