Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Ne kadar nötr olduğunuz ya da tarafsız kaldığınız sorgulanabilir. Sizi yavaşlatmaya veya tam tersi desteklemeye niyeti olan kişiler olduğunu düşünebilirsiniz. Her iki duruma uygun pozisyon almanız gerekiyor. Duygusal denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Bilinmeyeni araştırabilirsiniz. Küçüklü büyüklü sırlar, entrikalar, paylaşılmaması gereken bilgiler ön plana çıkabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Önümüzdeki günlerde ziyaret amaçlı kısa, ama uzun zaman akılda kalacak bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculukta hoş tanışmalar görünüyor. Sabah sevindiğiniz olay, birkaç kişinin daha devreye girmesiyle günün ilerleyen saatlerinde biraz tatsızlaşabilir. Bunu önlemek için yapmanız gereken şeyi onur sorunu haline getirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Olaylar karşısında baskın çıkmak için her şeye başvuruyorsunuz. Bugün hisleriniz oldukça yoğun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Stresle başlayıp rahatlamaya doğru gidecek bir gün geçirebilirsiniz. Ani hiddet sorunlarınıza çözüm getirmez ancak size sağlık açısından zarar verebilir. Para alış verişlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Ortaklaşa konularda sizi sıkıştıran temaları aşıyorsunuz. Yeni anlaşmaların öne çıkması ile rahat ilerleyeceğiniz gelişmeler yönetilebilir. Birebir ilişkilerde yaşanan gerginlikleri unutmalı, hayatınızın bu alanında daha yapıcı olmalısınız. Aşırı katı yanlarınız sorun olabilir. Yabancılarla ilgili gelişmeler ise size ilham veren ve yaratıcılık getiren değişik konularla ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
İçinizdeki sağduyu ve adalet duygusu iş ilişkilerinizde denge sağlıyor ve size çok daha büyük güven duyulacak ortamı hazırlıyor. Yarattığınız güven iş hayatınızdaki başarının temeli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Aynı ölçüde gönül zenginliği içinde olduğunuz, aynı cömertlikleri gösterdiğiniz birkaç arkadaşınız, sizin kadar sorun yaşamıyor. Gönlünüzdeki zenginliğin para sorunlarınızın temel nedeni olduğunu düşünmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bugün iş yaşamınızda disiplinli çalışmalarınız sayesinde başarılı olabileceğiniz etkiler altındasınız. Ancak kendinizi yeniliklere fazla kapatmamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed