Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Evinizde veya çevrenizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Yaşam kalitenizi veya rahatlığınızı arttırmaya çalışabilirsiniz. Yaratıcı aktiviteler veya sevdiğiniz kişilerle geçirilecek zaman günü güzelleştirebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmenizde yarar olacak. Özel yaşama biraz korumacı bir mantıkla bakıyorsunuz. Bu da sizde, kapalı, fazlaca sırları olan gizemli, biraz da hoş bir imaj yaratıyor. Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Duygusal olarak bağlı olduğunuz kişilerle bugün ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Yatırım yapmak istediğiniz zaman insanlar aklınızı karıştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Bugün gideceğiniz bir davette elit insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Özellikle sanatsal ve kültürel etkinliklerde söz sahibi olan kişilerle diyalog kurun. Sağlıklı yaşam için spor yapmaya başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Eğlenceye ve zevklere harcama yapma eğilimindesiniz. Önümüzdeki günlerde maddi açıdan zorlanmak istemiyorsanız ölçülü olmanızda fayda var. Arkadaşlarla birlikte keyifli uğraşlarda bulunabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarınız artacak. Beraberliğinizde daha tutkulusunuz. Bazı mülklerinizin değerinde artış olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
İş konusunda bir gecikme yada aksaklık söz konusu olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz ancak bunu kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Gözlem yapma yeteneğinizi olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve iş arkadaşlarınız konusunda doğru analizler yapabileceksiniz. Halletmeniz gereken küçük işleri bugün halledebilirsiniz ve küçük bazı değişiklikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Son günlerde yaptığınız büyük harcamalar var. Tekrar doğrulmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor. Kazancınızı yeterli bulmuyorsunuz. Konuyla ilgili bir girişiminiz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Fiziksel çekiciliğiniz ve hitabet gücünüz girdiğiniz çevrelerde karşı cinsi oldukça etkiliyor ama hemcinslerinizin de düşmanlığını kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed