Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirme vakti geldi. Sosyal olmak bugün size iyi gelecektir. Kırıcı olmak hoşunuza gitmeyen bir durumken şartlar sizi bu noktaya getirebilir. Düşünerek konuşmanız sonrası bir pişmanlığı önleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Oldukça rahat geçebilecek bir gün. Geniş düşünmeli ve şimdiye kadar bir engel gibi görünen şeyleri aşabilmelisiniz. Yabancı ortamlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizde olumlu değişimler gözlenebilir. Bugün sevdiklerinizin ve ailenizinüstüne fazlasıyla düşmeniz mümkün. Zaman zaman çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda esnek olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat ve huzurlu olacaksınız. Böylece sevdiklerinizle de bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Ne zamandır ailenize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Biraz kendinizle ilgili konulara odaklandı-nız. Ama bugünü onlarla bir arada geçirerek en büyük iyiliği kendinize yapacaksınız. Hareketli, yorucu ama güzel bir gün sizi bekliyor. Para konusunda olumlu haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Hizmet ve üretkenlik konularında yoğun bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda detaylar ve yeni planlar öne çıkıyor. Yeni bir üretim programı veya çalışma düzeni gündeme gelebilir. Öte yandan çalışma arkadaşlarınıza liderlik etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Çevrenizdekilere karşı sabırlı ve nazik olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2017)
İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yoğunluk artıyor ve idealleriniz bugün sizin için daha önemli olacaktır. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. İş ortamınızda tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Çevrenizde sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ve ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bazı yeni beklentiler içine girebilirsiniz ve farkı planlar yapabilirsiniz. İşinizle ilgili olarak yeni bir girişim yapmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir. Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor. Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da sakınmayabiliyorsunuz. Bu konularda da fazlaca paylaşmacı birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2017)
Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed