Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Yeteneklerinizi göstermenize olanak sağlayan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Sosyal aktiviteler olumlu sonuçlar doğurabilir. Aradığınız ilişkiler veya iş birlikleri açısından size uyum sağlayacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Kendinize zaman ayırmak sizi epey rahatlatıyor. Bugün kendinize zaman ayırmak için fırsat bulacaksınız. Yoğun temponuz yüzünden kafanız çok karışıktı. Ama nihayet işler yoluna giriyor. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacak. Güzel günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
AŞK: Yeni tanışacağınız biri ilesanki birbirinizle çok uzunzamandır tanışıyormuş gibianlaşacaksınız. Dışa dönük veeğlenceli kişiliğiniz beğeniliyor.Karşı cinsi etkileyerek size aşıkolmalarını sağlıyorsunuz.İŞ: Amacınıza ulaşmak doğrultusunda gerekenödünleri vermekte kararlısınız. İşte bu sizinişinizde hedefinizi ve başarıya ulaşmanızısağlayacak. Böyle devam etmelisiniz.SAĞLIK: Nezle ile başınız dertte gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Eşinizin eleştirileri günün erken saatlerinde canınızı sıkabilir. Size göre iyi yaptığınız bir şey onun tarafından yeterli bulunmayabilir. Alınganlık göstermek yerine sözlerine önem vermeye gayret edin. Her şey tatlıya bağlanacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Stresli ve gergin zamanlar iş ortamında sizi kısıtlayabilir. Oysa ki eldeki işlerin sonuçlanması adına beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. Zamanı iyi değerlendirmek adına daha kontrollü ilerlemelisiniz. Becerileriniz ve yetenekleriniz size kendinizi yeterince ortaya koyma imkanı verecektir. Kendinizi işlerinize vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Bugün iş yerinizde arkadaşlarınızın ve çalışanlarınızın desteğini alabilir, çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz koşulları sağlayabilirsiniz. Servis, hizmet ve sağlık konuları gündeminizde önemli yer tutabilir. Fiziksel bakımdan kendinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Bugün bir harcama yapacaksınız ama bu planda olmayan bir harcama değil. Bütçenizi güzel ayarlamışsınız. Sizden borç isteyenler olabilir. Bu kişinin güvenilirliğini göz önünde bulundurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2020)
İşyerinizdeki yoğun çalışma temponuz sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Stresten uzak durun ve dinlenmeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed