Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Astrolojik hareketlerin destekleyici etkileri bugün üzerinizde olacak. Bu etkiler nedeniyle fiziksel olarak yorgun ve yetersiz, düşünsel olarak dağınık olabilirsiniz fakat karşı cins ilişkilerinde oldukça şanslı bir gündesiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan bazı işleriniz sorunlu olabilir. Bugün gereksiz alış veriş, gereksiz masraflar ve eğer kullanma alışkanlığında iseniz alkollü içeceklere eğilimli olabilirsiniz fakat bu gibi şeylerden fazla zarar görecek yapıda değilsiniz. Tabii kararınızı bilmeniz ve aşırıya kaçmamanız şartıyla.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Yapmayı tasarladığınız şeyleri tutkuya dönüştürmekten çekinmelisiniz. Sabırlı karakteriniz, sizi henüz belirtilerini göremeyeceğiniz harika kazanımlara doğru götürüyor. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bir konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Duygusal olarak bağlı olduğunuz kişilerle bugün ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Yatırım yapmak istediğiniz zaman insanlar aklınızı karıştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Mesleki açıdan zorlayıcı ancak yol aldıracak bir iş önünüze gelebilir. Reddetmek ve rutini yürütmek çok rahatlatıcı bir karar olabilir. Ancak mücadele edip prestij ve ödül kazanmak da elinizde. İrade ve karar size ait olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Bugün daha iyimser şartlar altındasınız. Beklediğiniz parasal destekler olabileceği gibi, ufak tefek sigorta ya da prim ödemeleri hayata geçebilir. Finansal açıdan düşünülen ortak yatırım planlarını ise gerçekçi bir şekilde ele almaya başlıyorsunuz. Akşam saatlerinden sonra yeni yerler görmek, duygusal açıdan mutlu olabileceğiniz yolculuk planları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Bugün bazı uyarılar alacaksınız. Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar size anımsatılacak. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Bir süredir içine girdiğiniz parasal sıkıntı, iş hayatınızdaki yeni gelişmelerin sonunda sona erecek. Biraz rahatlamanız söz konusu olsa bile bu sizde para harcama eğilimi yaratabilir ve sizi tekrar sıkıntıya sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Eylül 2020)
Birkaç kişiyi ortak etmeniz gereken bir kararı, tek başınıza vermek üzeresiniz. Bu kararı tek başınıza verip sonradan sorumluluğunu üstlenebileceğiniz koşullara sahip değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed