Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
İletişimlerin hem yoğun hem de yorucu olduğu bir zaman dilimi. Ancak bu kadar yorulmanın ardından çok güzel haberleri de almanız mümkündür. Kardeşlerinizin ve yakın çevrenizdekilerin yaşamı ile ilgili bazı konularda onlara destek olmanız beklenebilir. Bu konuda onlara gereken yardımı göstermeli ve onların yaşadığı bu sıkıntılı dönemi atlatmasına yardımcı olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2018)
Geçmiş hayatınızdaki birçok deneyiminizle kendinizi beğeniyor, oldukça serinkanlı biri olduğunuzu düşünüyordunuz. Oysa, rahat olunması gereken bir sorun karşısındaki paniğiniz sizi çok şaşırttı. Bu paniği dayandırdığınız bazı nedenleriniz varsa da kendinize kızmadan yapamıyorsunuz. Ukala davranışlı insanlar karşısında zaaflı ve tutuk oluşunuz, geçici nedenlere bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
AŞK: Bugün dışa dönük veeğlenceli görüntünüzlepartnerinizi bir adım dahakendinize çekmeyibaşaracaksınız. İlişkinize zararveriyorsunuz. Kaybettiğinizibugün geri kazanacaksınız.İŞ: Bugün hedefinize ve amacınıza ulaşmak için enzor işleri bile bir hamlede bitiriyorsunuz. Kararlı veistikrarlı oluşunuz ticari alanda sizi başarıyasürükleyecek. Maddi sıkıntınızı yendiniz.SAĞLIK: Nezle ve griple başınız dertte gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Burcunuzda gerçekleşecek tutulma, yeni projeler, iş ya da ilişki fırsatları çıkabilir karşınıza. Çaba göstermeniz gereken ancak size çok şey katacak teklifler alabilirsiniz. Kararlarınızda kendinize odaklanın ve tutkuyu hissedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Yeni düşünceler ve size iyimserlik getiren hedefler içindesiniz. Bir yandan da geleceğe yönelik planlarınıza hız vermeniz gerekiyor. Pek çok iş bir arada yaparken, kendinizi ortaya koyabileceğiniz ortak çalışmalarda yer alabilirsiniz. Hızlı hareket etmeniz halinde sorumluluklarınızın karşılığını alacaksınız. Sosyal ilişkilerde daha paylaşımcı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2018)
İş yaşamınızda sorunlarınızın üzerine eğileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Kendinizi içinde bulunduğunuz ortama yabancı hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2018)
Yakında sıkı para politikaları içine girmeniz gerekebilir. Harcama alışkanlığınızın doğal bir özellik olduğu yolundaki düşünceleriniz pek yararlı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2018)
Ailenizde ilginize muhtaç bir yakınınıza gereken ihtimamı da göstermeyi ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed