Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Hedeflerinizin yaratabileceği endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek. Duygusal ilişkilerinizde sizi inişli çıkışlı birtakım gelişmeler bekliyor. Değişiklik yapmak isteğiniz heyecan verici olsa bile şu günlerde ani kararlar size zarar verebilir. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşım içinde izleyin.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Kişisel problemlerinizi ve kararsızlıklarınızı ailenize açmaktan çekiniyorsunuz. Kendi kararlarını vermek güzel bir şey ama sizi seven insanları tam aydınlatmazsanız yardım alamazsınız. Son dönem yaşadığınız hızlı hayat sizi epey yormuş. Yakın bir arkadaşınızla kısa ve sakin bir tatile çıkmak size iyi gelecek. Gelecekle ilgili büyük bir karar sizi bekliyor. Yeni ay size şans getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Gününüz iyi geçecek. Bugünün en şanslı burcusunuz denebilir. Ne isterseniz olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Gereksiz yere sinirlenmeyin. Sorunlarınızı sakin bir şekilde çözmeye çalışın. Ailenizle beraber geçireceğiniz saatler sizi rahatlatacaktır. İşiniz hareketleniyor. Sağlığınız için beslenmenize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Yeni düşünceler ve size iyimserlik getiren hedefler içindesiniz. Bir yandan da geleceğe yönelik planlarınıza hız vermeniz gerekiyor. Pek çok iş bir arada yaparken, kendinizi ortaya koyabileceğiniz ortak çalışmalarda yer alabilirsiniz. Hızlı hareket etmeniz halinde sorumluluklarınızın karşılığını alacaksınız. Sosyal ilişkilerde daha paylaşımcı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Yaratıcı yönleriniz kişisel karizmanızla birleşecek. Esprili tavrınızla çok iyi izlenimler bırakacaksınız. İş konularında titizliği abartmadan, kendinizi günlük akışa bırakacaksınız. Bir iş toplantısında önemli bir atılım yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Para sorunları yaşamasanız da, bu konudaki bazı dengesiz harcamalar yakında sizi düşüncelere sevk edebilir. Getiri, götürü hesaplarında biraz zayıf görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bir arkadaşınızın, size bir konudaki tavrınızdan ötürü yönelttiği eleştirileri hazmedemeyip çok sert tepki veriyorsunuz. Arkadaşınız şu sıralar sizden çok daha sağduyulu görünüyor. Eleştirilerini ciddiye almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed