Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Akraba ve yakın çevre ilişkilerinizde bir çağı kapatıp yeni bir çağı başlatabilir, geçmişte sorun ya da küslük yaşadığınız kişilerle yeniden iletişime geçebilirsiniz. Kuracağınız yeni iletişimler, sizi hedeflerinize daha kısa sürede ulaştıracak ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Aslında herkesten öğrenecek bir şeylerimiz vardır. Bizler bazen o kişilerle yollarımızı ayırırız. Fakat hayat tekrar o kişilerle bizi yan yana getirebilir. Hep diyoruz: Bizim en iyi öğretmenlerimiz aslında bizi en çok üzen kişilerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Duygusal yaşantınızda yaşadığınız zorluklar sizi bir hayli bunalttı. Fakat artık eskiye nazaran artık daha güçlüsünüz ve sorunlarınızı aşmak konusunda kararlısınız. Aile büyüklerinizden bazıları ile aranız uzun süredir bozuk. Bugün onlardan bir haber alabilirsiniz. Alacağınız haber aranızın düzelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Sevgilinizin canını sıkmaya başladınız bile. Sizden uzak gün geçirme isteği doğal bir eğilim.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Anne-babalar çocuğunuza doğru ve yanlış kavramını güzel bir dille anlatmayı deneyin bugün. Onun bakış açısına uygun ifadeler kullanmaya çalışın. Yani erişkin rolünü çocukla çocuk olarak oynayın. Başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Son derece verimli bir gün içindesiniz. Takım çalışmaları ve başkalarına yararlı olacağınız dernekleşme konuları öne çıkabilir. Sizi sorumlu kılan bu uğraşlara rağmen destek göreceksiniz. Başkalarının fikirlerinden yararlanarak işlerinizi sonuçlandırmak mümkün. Sosyal hayatınıza ve arkadaşlıklara gereken zamanı ayırmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Biraz umursamaz olduğunuz düşünülüyor. Bunu pek dikkate almıyorsunuz. Kalabalık bir ortamda çalışıyorsunuz. İşinizi seviyor ve bunu bazı durumlarda etrafınızdaki insanları inciterek sergileyebileceğinizi sanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklar yaşayabilirler. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Parasal konularda biraz daha rahat olmalı ve yapmanız gereken lüzumlu harcamaları artık yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Geçimli insanlar oldukları halde, iki arkadaşınızın dostluğu bir çıkmaza doğru gidiyor. Yapabileceğiniz bir şeyler olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed