Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Koskoca bir yılı geride bırakıyorsunuz. Jüpiter’li bir yıla giriş yapıyorsunuz. Şanslı, bereketli ve kazançlı bir yıl olurken oldukça da çalışacağınız kendinizi doğru ifade etme fırsatları bulacağınız bir yıl geliyor. Korkularınızdan sıyrılmayı ve hayatınıza yepyeni bir dönemi getirmeye kendinizi hazır hissetmelisiniz. Gözyaşlarınızı silin ve ayağa kalkın. 2018 tamda istediğiniz gibi olmalı ve öyle de oldu demelisiniz. Mutlu seneler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan biri var. Ona zaman ve emek harcamanız gerekiyor. Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir. İş yaşamınızdaki yüksek eforunuz, size her hafta aşırı yorgun bir Cuma yaşatıyor. Hafta sonu hareketlilikten kaçınmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Kartınız Koruma... Partnerinize karşı son derece anlayışlı fakat bir o kadar da kıskanç davranıyorsunuz. Ömrünüzü böyle sürdüremezsiniz. O size yeterince bağlı, ona güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Suçluluk hissiyle son günlerde sebepsiz şekilde hareket etmeniz sizi maddi kayıplara uğratıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Yeni projeniz size yüklü para kazandıracak. Kısa da olsa tatile çıkarak üzerinizdeki stresi atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Azimli ve çalışkansınız. Karşılığını da alıyorsunuz. Bugün sizi iş yerinizde kötü bir sürpriz bekliyor. Ãœzüleceksiniz belki ama, üzüntünüzün kaynağını siz kazdınız.Ãœzerine gidin. Deprem dalgaları gibi açıkta karşılayıp hiç etkilenmeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Aile içindeki müsriflik sizi düşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilecek. Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş yavaş düze çıkıyor. Yakında o musluğu kapatmayı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugünlerde sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla girip tepki çekiyorsunuz. Her konuda bir görüş belirtmeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed