Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Gerginliğinizin olumsuz taraflarının sizi ileri doğru adım atmaktan alıkoymasına izin vermemeniz gerekiyor. Kontrol altına tutabildiğiniz ve çok da aşırı olmayan bir gerginlik, üreticiliğinizi ve çalışma temponuzu daha üst seviyelere çıkartacaktır. Yine de işle ilgili bu tansiyonu özel yaşamınıza mümkün olduğunca yansıtmamaya dikkat gösterin. Böylece, bir avantajı da dezavantaja çevirmemiş olursunuz. Aksine, bunun meyvelerini dostlarınızla ve aile bireylerinizle paylaşmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Hareketli ve doyumlu bir yaşamınız var. Çevreniz her zaman kalabalık, aşk yaşamınız her zaman hareketli. Bir süredir içinizde bir şeylerin eksik olduğu duygusuyla yaşıyorsunuz. Nedenini, bir süre önce yaşadığınız bir ayrılığa bağlamanız anlaşılır bir şey. Bu duyguya kendinizi alıştırabilir, üzüntünüzün yerini tatlı bir özlemle değiştirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Kartınız Seçim... Bugün karşınızda haddini bilmeyen birileri çıkabilir ve bir anda onlardan nefret edebilirsiniz. Oysa eskiye bağlanan bazı hesaplamalar da olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Motivasyon gücünüz yüksek. Bu nedenle sadece işinize odaklanmalısınız. Taviz vermeyen mizacınızı aileilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Bundan vazgeçmelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına cevap vermenizi sağlayacak. Sosyal aktivitelere daha çok katılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Pek çok şekilde eliniz olunuz bağlı durumdasınız. Olayları kontrol etmek size geri dönüşü olmayan zararlar getirebilir. Özellikle ilişkiler ve iş açısından ilerleme elde etmekte zorlanacaksınız. Tamamlanması gereken konular, işle ilgili fedakarlıklar sizi yoracaktır. Ancak kişisel konularınız ve yeni planlarınız hakkında daha kararlı ilerleme şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bugün iş yaşamınızda problemli, yapısal olarak değişken, kararsız ve sıkılgan bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki kimi insanlarla geleceğinizle ilgili anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Sevimli, canayakın tabiatınız iş yerinde size hayranlar kazandırsa da, ruhsal yönden kırgın bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bugün para kazanmaktan çok para harcama günü yaşayacaksınız. Bu arada kredi borçlarınızda bir artış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bir konuyla ilgili değerlendirmelerinizi ve isteklerinizi iyice düşünerek yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed