Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bugünlerde belli iş birliklerinizden ya da ilişki halinde olduğunuz kişilerden ne tür faydalar sağlayabileceğiniz veya konuşmalarından nasıl ipuçları yakalayabileceğiniz konusuna odaklanmanın faydasını görebilir ve üzerine günlük boş diyalogların önünü keTüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Bugün ufuklarınızı geniş tutmalı ve başkalarının görüşlerine açık olmalısınız. Öğreneceğiniz çok şey olabilir. Aradığınız değişiklikleri yapmak için fazla uğraşmanıza gerek yok. Sezgilerinize daha çok önem vermeniz doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
AŞK: Disiplin ve duygusallığınızıbir arada yürütmeniz çok zor.Bugün sevdiğiniz kişi sizinlemantıklı ve dürüst olarakkonuşma eğiliminde. Siz onu bukonuda ciddiye almalısınız.İŞ: Yaratıcılığınız büyük avantajsağlıyor. Ancak iş ve para konusuna gelince birazbencil davranıyorsunuz. Enerjinizi iyi yöndekullanın ki para sorununuz çözülsün.SAĞLIK: Bugün bol spor ve sıvı tüketereksağlığınızı korumayı biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Romantik bir arkadaşlığınız başlayacak.Bu ilişkinin sadece bir aşk macerasıolduğunu düşünmeyin. İş yerinizdealdığınız övgüler başınızı döndürdüğüiçin olumsuz gelişmeleri göremiyorsunuz.Ekonomik şikâyetlerinizi azaltmak için harcamaalışkanlığınızı bırakmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Süregelen koşullar değişiyor. Sizi zorlayan yenilenmelere uyum göstermeli, yakın ilişkilerde zorlayıcı olmaktan kaçınmalısınız. Borç alacak ya da miras meseleleri sizi biraz sıkıştırabilir. Kendi kaynaklarınıza yönelmeniz gereken bu süreçte, dikkatli olmalısınız. Geçmişten gelen ödemeler oldukça sıkıntılı zamanlara işaret ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Birçok yerde inisiyatifi elden kaçırıyorsunuz. sizin vermeniz gereken kararları, sizden daha az yetkin ama kararlar vermeye çok meraklı başkaları veriyor.Bugün güven duyduğunuz birine bir teklifiniz olacak. Kafanızı bayağı karıştıracak bir karşı teklifle karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Önünüzdeki ilk ödemede tedbirli olmanın yararını göreceksiniz. Kenara para koymaya başladınız. Bunun için bazı zevklerinizden vazgeçmeniz gerekti, ama hiç şikayetçi gibi görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Eğer bugün yeni bir başlangıç yapacaksınız ve girişimde bulunacaksınız sabah saatlerini tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed