Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Kariyerinizle ilgili yakın çevrenizden duyacağınız bazı negatif söylemler sizi yorabilir ve kendinize olan güveninizi yitirebilirsiniz. Bu konuda asla motivasyonunuzu kaybetmeden hareket etmeli ve bazı eleştirilerin sizi daha da geliştireceğini bilerek onları dinlemelisiniz. Sizler de bilirsiniz ki herkesten öğreneceğimiz mutlaka bir şey vardır. Buna bir de bu gözle bakmayı deneyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mart 2018)
Kafanızın karışmasına, yeni değerlendirmeler içine girmenize neden olan gelişmeler var. Ani yargılamalar ve kararlar risk taşıyabilir. Kendinden emin yaklaşımlar, zor oluşturulmuş arkadaşlıkların zedelenmemesini sağlayacak. sosyalliğinizi genişletme niyetiniz, sizi birden çok alanın ilgilisi yapıyor. Bir kısmının, içine girmeden de sizin tarzınız olmadığını görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Bugün sık sık önce ben eğiliminiz ortaya çıkıyor. Hızlı düşünerek çabuk karar değiştirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Bugün eğer siz duymamazlıktan gelmezseniz damarınıza basacak ve keyfinizi kaçıracak şeyler duyma ihtimaliniz var. Patavatsızlıklara ve sizi hedef alan söylemlere karşı duyarsız olmaya çalışın. Zira kötü bir niyet yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mart 2018)
İş yaşamınızda ani bazı fikirler geliştirebileceğiniz ve bunları uygulamak için planlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi son derece enerjik ve sabırsız hissedeceksiniz. Fiziksel olarak hareketli olacağınız bir gündesiniz ve perfonmansınız oldukça iyi. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Aceleci tutumlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mart 2018)
Geliriniz kadar yaşama alışkanlığı edinmelisiniz. Parasız kalmaktan korkuyor olmanıza karşın, hiç böyle bir endişeniz yokmuş gibi harcıyorsunuz. Bu tutumunuz sizi çok kısa zamanda dara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mart 2018)
Evinize girip çıkan insanlara dikkat edin. Bir tanıdığınızın tanıdığından nazar alabilirsiniz. Herkesi iyi niyetli zannetmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed