Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Bazı konularda ısrarcı olduğunuz için diğer teklifleri görmezden gelmemelisiniz. ‘’ Z’’ Oteli sizi beklemesine rağmen, yer bulunmayan ‘’X ‘’ oteline gitmeye çalışmanın manası olmayabilir. Daha önce denemediğiniz şeyler deneyebilir, görmediğiniz yerlere gidebilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Romantizm artıyor, sevdiğiniz bir kişiyle özel paylaşımlarınızı arttırmanız ilişkinizi güçlendirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Bugün için bir çok planınız var. Bu planlarınızı gerçekleştirmek için büyük bir heyecan duyuyorsunuz. İşlerinizi yola koymak için çok büyük bir fırsat elde ettiniz ve bu fırsatı değerlendirmek istiyorsunuz. Aileniz son günlerde sizin en büyük destekçiniz onların kıymetini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Yeni tanıştığınız kişilerle aşırı samimiyetiniz göze batmaya başladı. Bu arada eski dostlarınızı ihmal etmeye başladınız. Bunun çok yanlış bir tarz olduğunu bilmelisiniz. Eski dostlarınıza her zaman ihtiyaç duyacağınızı unutmamalısınız. Onların gönlünü bir an önce almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Bugünlerde aşırı duygusallığınız yanlış anlaşılmanıza sebep olacak. Bu nedenle kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmeli, sezgilerinizden emin olmalısınız. İşinizle ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak istediğiniz şeyi bugün satın alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
İş hayatında süren ve sizi sorumlu kılan sorunlar var. Aynı zamanda baba ya da ailevi konularda daha yapıcı olmanız gereken gelişmeleri görmelisiniz. İş ve ev arasında kalmanızın getirdiği gerginlikler adımlarınızı yavaşlatabilir. Güvenliğinizi sağlamak adına bazı yenilenmelere açık olmanız gerek. Özel hayatınızı içine alan huzursuzluklar dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Size kariyerinizle ilgili yön veren kişiler, yöneticileriniz ve arkadaşlarınız fazlasıyla ilginizi çekebilir ve bu yüzden geleceğe ilişkin hedeflerinizi yeniden belirleme ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Ödemelerinizi kapatmak için bugünlerde önemli bir kaynak elde edebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz size ait bir paranın gecikmesi, bu parayla ilgili olan işi biraz sıkıya almanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen büyük bir kavga, duygusal davranış göstermenizin ana nedeni olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed