Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Sınırlarınızı ve çevrenizi genişletmeniz gerekiyor. Dolayısıyla, işinize yaramayacak plan, proje, anlaşmalarla vakit kaybetmemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Bugün sevincine hazır olduğunuz bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir. Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Duygusal olarak bağlı olduğunuz kişilerle bugün ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Yatırım yapmak istediğiniz zaman insanlar aklınızı karıştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Gününüz yapılacaklar listesinin dağınıklığı ve kaosla başlarsa sakın yılmayın. Disiplini ele alıp her birine yetişmek elinizde. Yakınların desteği ve güzel iletişim, her şeyin düzene girmesine yardımcı olabilir. Para kazanma yollarıyla ilgili değişik fikirlerinizi hayata yansıtın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Medya ve reklamcılık sektöründeki çalışmalarınız meyvelerini vermeye başlayabilir. Ayrıca gün içinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak yeni kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yurtdışı yolculuk planları gündeme gelebilir. Ancak seyahate çıkmadan önce mutlaka elinizdeki işleri tamamlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
İş hayatınızda bir iki gün içinde temel bir değişikliğin kritiğini yapacaksınız. Oldukça önemli bir konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almanızda yarar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Kazancınızın artabileceği yolundaki beklentileriniz, şu günlerde pek gerçekçi değil. Bir süre sonrası için ise böyle bir umut var. Ailenize ait bir paranın nasıl değerlendirileceği konusunda sizin önerilerinize ihtiyaç duyuluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Yeni adımlar atmaya eğilimlisiniz ama önünüzdeki engelleri görmezden gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed