Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Bazı konularda ilerlemek ya da bu alanda gayret göstermek sandığınızdan daha kolay olabilir veya giderek kolaylaşabilir. Dikkat! ‘’ Kolay demiyorum, daha kolay diyorum’’. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, işinizle bağlantılı romantik ilişkiler söz konusu olabilir veya iş de uyumu ya da eğlenceli atmosferi deneyimleyebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme ısrarcılığınız olumlu karşılanmıyor. İnsanların kendi seçimlerine razı olmak durumundasınız. Sabah saatlerinde yapacağınız bir program, ancak akşama doğru gerçekleşecek. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Bugün arzularınız size değişik ortamlar sunabilir. Hatalara açık olabilirsiniz, dikkatli olursanız sorun yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Günün ilk yarısı bir şeylerintalebinde bulunmak, özelliklefinansal başvurularda bulunmak,neye nereden kaynak yaratırımarayışlarına girişmek için elverişliolacak. Elinize geçeni neye aktaracağınızaözellikle dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
İçinizden geldiği gibi davranmak, isteklerinizin peşinden gitmek size heyecan ve iyimserlik getiriyor. Kendinizi yaratıcı biçimde ortaya koymak, değişik ilgi alanlarına yönelmek isteyeceksiniz. Pozitif ilişkiler içinde olduğunuz bu dönem, aşk hayatınızda olumlu bir hava esmekte. Sevdiklerinizle bir arada olacağınız bu günlerin keyfine varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Çalışma arkadaşlarınızı hiç olmazsa belli konularda paylaşmaya zorlayabilirsiniz. Ast, üst ilişkilerini biraz abartılı yaşamanız, sizi istismar edilebilecek kadar iyi bir görev insanı yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Parasal sorunlarınızı hızla yoluna koyuyorsunuz. Maddi sıkıntı içindeki bir arkadaşınızın istediği yardım sizi düşündürüyor. İstenen yardımın miktarı sizi zorlayacak ölçüde, ama yinede denkleştirip vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Sabah saatleri daha sakin olmanıza rağmen öğleden sonraki saatlerde daha enerjik olacaksınız. Girişimlerinizi öğleden sonraki saatlerde yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed