Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Enejinizi yaratıcı gücünüzü kullanabileceğiniz konulara yönlendirebilirsiniz. Yabancı ortamlara ilgi duyabilir, bu amaçla uzun geziler planlayabilirsiniz.Bazı masraflarınızın olmasını bekliyor olabilirsiniz fakat beklenmedik hatalar ya da son dakikada farkettiğiniz ayrıntılar bu masrafların beklediğinizden fazla olmasına yol açabilir. Ancak bütçenizi dengeleyecek yeni imkanlar bulabileceğiniz ya da yeni fikirler üretebileceğiniz için bunlar sizi fazla endişelendirmesin. .
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Önünüzde güzel günler var. Bugünden onların heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda sizden daha yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutan kötü bir yanınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Kartınız Sihirbaz... En korktuğunuz şeyler yalan ve riya. Ama bugün birileri bu korktuğunuzu size yaşatabilir. Kafanıza takmadan dostlarınızdan yardım ve fikir almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Güçlü kişiliğinizi ve etkileyici ifade becerinizi gösterme fırsatı yakalayacağınız olaylara dahil olabilirsiniz. Konu sizinle birebir alakalı olmasa bile önemli bir role bürünmeniz beklenecek. Eğer fazla ısararcı olursanız geri tepebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün daha yapıcı etkiler altındasınız. Ortaklıklarınızı ve süregelen işleri gözden geçirebilirsiniz. Başkalarından destek göreceğiniz olanaklar da sürmekte. Yeni öneriler maddi anlamda da size tatmin getirecektir. Yine bu günlerde sosyal ilişkilerde canlılık söz konusu. Bazı organizasyonlar size sorumluluk getirebilir. Gruplar içinde etkinliğiniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bugün araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun. Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bir borcunuzu unutmuş gibi görünüyorsunuz, vadesi yakında dolacak ve siz gerekli olan parayı hala bulamadınız oysa paraya ihtiyacınız var. Siz böyle davrandığınız faizlerle boğuşmaya devam edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Biraz daha hareket istiyorsunuz. Daha atak olmanız gereken bazı yakınlaşmalar iş yaşamınıza daha da anlam katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed