Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
İstediğiniz veya beklediğiniz anlaşmalar veya işler sonuçlanabilir. Özel şeyler ortaya çıkartmak veya özel şekilde davranmak istiyorsunuz, bunu başarmanız kendinizle gurur duymanızı sağlayacak. Hayatın sunduğu şeylerden cömertçe faydalanabileceğiniz bir gün. Romantizm veya sevgi temalı ilişkiler de keyfinizi yerine getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Bugünün geçmişteki unutulmaz anıları bir bir aklınızda. Ama onu aramamaya kararlı görünüyorsunuz. Oysa ki bugünü, unutulmaz eski dostlukları anma günü ilan edebilirsiniz. Karakterinizde çok iyi gizlediğiniz ödünsüzlüğü su yüzüne çıkarmadığınız zamanlar, harika ilişkiler başlatıyor ve mevcut ilişkileri kalıcı dostluklara dönüştürebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Asi ve dürüst oluşunuz bazıdurumlarda hayranlık uyandırabilir ama ailede hoş karşılanmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Bugün çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini sezme kabiliyeti gösterebilirsiniz. Kelimelere dökülmemiş ifadeler bazen daha çok şey anlatabiliyor. Kullanın bu meziyetinizi. Eğer etki bırakacak bir konuşma yapmanız gerekiyorsa tam zamanıdır. Sözler yerini bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Kendinizi son derece dikkat çekici ve girişken hissediyorsunuz. Ay'ın size verdiği destekle ilerlemekte son derece kararlısınız. Kişisel açıdan önem taşıyan pek çok iş öne çıkabilir. Geleceğe yönelik planlarınızın yavaşladığı bu dönem ortak çalışmalar gündemde olacak. Yeni organizasyonlar içinde olmanız söz konusu. Parasal beklentileriniz sizi tatmin edecek şekilde gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Bugün işinizle ilgili bazı söylentiler yüzünden moraliniz bozulacak, hemen geleceğe yönelik kaygılar duymaya başlayacaksınız. Sabırlı olun ve her sözün peşine takılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2020)
Harcamalarınız neticesinde bazı sorunlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir bugün. Bu konuda biraz daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2020)
İş yaşamınızda pek akıl yürütemediğiniz bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Tepkimeci tavrınız, bu önlemleri alanlara biraz itici gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed