Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Duygularınızı açığa çıkarmak güçleşebilir ve aşırı alınganlığınız yüzünden her şey sizin sandığınızdan daha çok etkilenebilir. Son derece çekici ve cazipsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizi kıskandırmamaya gayret edin. Baharla birlikte sağlıkla ilgili problemler gündeme gelebilir. Bu durumda çevrenizdeki insanlara ve kendinize iyi bakmaya gayret etmelisiniz. Birde tıp konusunda uzman biriyseniz, son derece başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir dönem, bunu da unutmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2019)
Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Kartınız Aşk... Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanarak tavrınızı değiştiriyorsunuz. Öncelikle bazı konuları ona sorup öğrenmeniz başarı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Günün geneli sanatsal konular, yaratıcılık gerektiren faaliyetler, eğlence dünyasına dair aktiviteler için güzel enerjiler barındırıyor. Akşam saatlerinde ise resmi bir davete katılmanız gerekecek. Rahat havadan sıyrılmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Ay burcunuzda ilerlerken daha hassasınız. Ailevi konularda zorluklar yaşayabilirsiniz, özellikle kadın üyeleriyle. Zorlayıcı ve kırıcı tavırlardan kaçınmalısınız. Olumlu ve güzel şeyler yaşayabilmek için isteklisiniz. Bu duygularınızı paylaşmak çözüme ulaşmanızı sağlayabilir. Diyete başlamak için de iyi bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2019)
İşine pek güven duymadığınız birinin bir konuda gösterdiği çaba, onunla ilgili görüşlerinizi değiştirecek. Çözümsüz görüp gözünüzü korkutan problemler bir bir çözülüyor. Rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2019)
Maddi konularda verimli çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ortaklaşa bazı kazançlar elde edebilirsiniz. Başka insanların paralarını yönetme konusunda ve finansal anlamda başarılı olacaksınız. Harcamalarınıza dikkat edeceksiniz ve gelir gider dengenizi iyi ayarlayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2019)
Yeni projeler üretme aşamasındasınız. Yaratıcılığınızı bu sıralar ön planda tutmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed