Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda yeniliklere açık on günlük süreçtesiniz. Ancak, Merkür’ün geri hareketi bu alanlarda bazı anlaşmazlıkları veya aşırı para harcama türünde eğilimleri de gündeme taşıyabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Günlük yaşamdan kaynaklanan sorunları biriktirmeniz kendinizi rahatsız hissetmenize neden olabilir. Kendinizle daha fazla ilgilenmelisiniz. Yakın çevreniz ve genel olarak iletişime ilişkin konularda yoğun bir tempo dikkat çekiyor. Spekülatif konuların ön planda olabileceği bugün eğlenceye zaman ayırmanız doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Kartınız Başlatma.. Nasıl konuşacağınızı ve ne yapacağınızı evrenin size sunduğu zekayla en iyi şekilde belirliyorsunuz. Kıskanç insanların hedefi haline geldiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Suçluluk hissiyle sebepsiz yere kendinizi yıpratıyorsunuz. Bu nedenle işinizi ihmal ettiğiniz için maddi kayıplarınız artıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Tamamlamak üzere olduğunuz projeniz size para kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Pek çok konuda sizi sorumlu kılan konular gelişmeye başlıyor. Takım çalışmalarının önemi artarken yeni organizasyonlar düzenlemek gerekecek. Daha ziyade sizin dışınızdaki kişilerin beklentileri öncelikli olacaktır. Bir yandan da işten beklenen maddi getirilerde sorunlar olabilir. Kişisel konularınıza yönelik kararlar, işle ilgili önemli adımlar hızlı ilerleyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugün sıcak ve kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için genel hayatınızla ilgili bazı yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak şeylerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatında tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Gereksiz harcamalarınız yok gibi görünüyor. Ama ay sonu ortaya çıkan açıklar da anlaşılır gibi değil. Birtakım alacaklarınızı alamıyorsunuz. Bu, sürekli plan değişikliği yapmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bazı ilişkilerinizde abartılı değerlendirmeler içinde görünüyorsunuz. Havalar dikkat!
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed