Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Size farklı seçenekler ya da yollar sunacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hangisi aklınıza yatıyorsa onu uygulamaya koyun. Demokratik bir ortamda herkesin fikirlerini dilediğince ifade etmesi sizin de sırtınızı dayayabileceğiniz kişileri görmenize yardımcı olacaktır. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Hayata sürekli gülmeniz ve ona kucak açmanız için fırsatlarınız var. Kendinizi açmanız, rahat davranışlara girmeniz gerekiyor. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek. Ruhsal bir dinlenme ve içe kapanma döneminde gibisiniz. Oysa ki, umut ışığınız pırıl pırıl parlıyor. Bu ışığı görmeniz için biraz silkinip gözlerinizi aralamanız yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat ve huzurlu olacaksınız. Böylece sevdiklerinizle de bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Aşırı duygusal olmanız bunalmanıza neden olabilir. Olaylara karşı toleransınızdaki azalma yüzünden çevrenizdeki dostlarınızı kırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle sorunlarınızı aranızda çözümleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Yerinizde durmakta zorlanacaksınız. Kıpır kıpır ve heyecanlısınız. Hem aşkta hem de iş konularında riske girme eğilimindesiniz. Neyse ki şanslı bir gününüzdesiniz. Yine de şansınızı bu kadar zorlamamalısınız. Eğlence ve zevkleriniz için hiç düşünmeden harcama yapabilirsiniz. Paranızın hesabını yapsanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Çözümsüzlükler kalıcı değil. Ama sizin yeni niyetlere yönelik arayışlarınız devam edecek. Önümüzdeki günler içinde umutlarınızı şekillendirebilecek görüşmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Maddi konularda harcamalarınıza fazla dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Ancak planlı bir şekilde masraflarda bulunacaksınız ve sevdiğiniz insanları mutlu etmek için harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Aileniz size çok düşkün. Zaman zaman onların bu düşkünlüğünü kullanma yönünde davranışlar sergiliyorsunuz. Bunlara son vermelisiniz aksi takdirde onların, desteklerini üzerinizden çekmelerine sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed