Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Geçmiş başarılarınızın veya ortaya koyduğunuz işlerin üzerinden geçmeli ve başarılı olmak istediğiniz konuların sunumları içine eklemelisiniz. İmajınızı güçlendirmeniz sizi istediğiniz konuma taşımakla kalmayıp isteklerinizi yerine getirmenize yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Kendinizi doyumsuzluk içinde gördüğünüz konularda duygusal hareketlilikler içine gireceksiniz. Yakında yaşamınızda önemli değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Bu uğraşlar arasında yolculuklar da olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bugünlerde karşı cinse çok fazla ilgi duyarak neredeyse kendinizi şıpsevdi ilan ettireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Bugün aşina olduğunuz ancak her zaman vakit ayıramadığınız işlere yönelebilirsiniz. Başlanıp yarım bırakılmış bir proje ya da çalışma olabilir. Eski tecrübelere bir göz atmanız ileriye dönük vizyonunuza katkı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
İşle ilgili konularda iddialı ve hırslı bir gününüzdesiniz. Hedeflerinizle ilgili çıtanızı yükseltebilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Ancak ciddi rakipleriniz olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Anne ve anneliğe dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Sabırlı ve olgun davranmanız gereken durumlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Fikirlerinizi uygulamanız halinde, başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor olabilir. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği. Kariyerinizi ilgilendiren konularda, işbirliği yaptığınız insanlarla, sizin aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda, hakkınızı, hukuki yollardan aramaya karar vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Akraba konumundaki bir yakınıza yüklüce bir para ödemekdurumunda kalabilirsiniz. Kendi gereksinimleriniz dururken elinizdenparanızın bu şekilde çıkışı sizi epey sinirlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2018)
Parlak fikirlerinizi, ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed