Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Bazı konularda sinirli davranışlarınızın zararını görebilirsiniz. İlişkilerinizin zedelenmesini önlemek, tamamen sizin kontrolünüze bağlı. Yaşayacağınız stres vücudunuzda büyük zararlara sebep olabilir. Mesleğinizin size sempatik gelmemesi ya da çevrenizdeki kişilerin baskısıyla pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bazı sırlarınız sizi sevmeyen kimselere taşınabilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi devamlı olarak kontrol altında tutmaya çalışmanız ani patlamalara da sebep olabilir
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Aile yaşantınız ve güvenliğiniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebileceğiniz bir gün. Yaşamınızda yenilikler yapmayı arzu edebilir ve bu konuda planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
AŞK: Çekingensiniz. Bugünpartneriniz, bu huyunuzu bildiğiiçin rahatlamanız amacıyla sizearkadaşları ile birlikte birsürpriz hazırlayacak.Bulunduğunuz ortamda hoşvakit geçireceksiniz.PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşüncelerinizbugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özelliklebüyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar.SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizimanevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Yeni işler ve daha önce denemediğiniz biçimde yürüteceğiniz çalışmalar söz konusu olabilir bugün. Bir şeyler üretiyor olmanın heyecanını yaşayabilirsinniz. Eğer ‘düzenim bozulmasın’ telaşına düşmezseniz keyif kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Bu dönem iş hayatınızı ilgilendiren konuları dikkate almanız gerekecek. Daha fazla disiplin ve kararlılık size beklediğiniz başarıyı getirecektir. Tamamlanması gerekli işler ve yeni sorumluluklar karşısında esnek olmanız gerekebilir. Diğer taraftan iş hayatında akıcı şartları kullanarak yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Ev hayatına ait sorumluluklar ise sizi çeresiz kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ekim 2020)
Önümüzdeki günlerde belli bir sıkışıklık yaşayacağınızı fark edeceksiniz. Bu duruma canınız sıkılacak. Fazla büyütmenize gerek yok ama bugünden tedbir almanızda fayda var. Bir arkadaşınız ya da yakınınız borç isteyebilir. Bütçenizin durumunu göz önüne alarak verip vermemeye karar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ekim 2020)
İşiniz, eğlenceniz, özel, yaşamanız ve en arka sırada da sağlığınız. Oysa bugünlerde sağlığınızla ilgilenmeniz şart olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed