Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Bugün sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz. Ters bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize neden olabilir. İş yerinizde de beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınıza veya ortağınıza, ya da eşinize karşı ısrarlı tutumlar içine girmeyin aksi takdirde istenmeyen tartışmalara sebep olabilirsiniz. Bu sıralar çevrenizde çok duyarlı ve alıngan kimseler olabilir ve siz bu kişileri istemeden kırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Aileniz ve güvenliğiniz gibi konularla ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. İpler kimin elinde bilinmez ama bugün ikili ilişkilerden yana ilginç zamanlar yaşayabilirsiniz. Düşmanlıklar yaratmamaya bakın. Sağlıkta önlemci olmalısınız. Çoktandır ihmal ettiğiniz konular gündeme gelerek acil çözümler gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Bugün sık sık önce ben eğiliminiz ortaya çıkıyor. Hızlı düşünerek çabuk karar değiştirmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Sebepsiz yere sçluluk hissiyle hareket etmeniz sizi maddi kayıplara uğratıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin sarsılmasına neden oluyor. Yeni projenizden büyük oranda kâr edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Gelecek günler için umutlanacaksınız ve bu sizin temponuzu olumlu yönde etkileyecek. Ortak umutlar, eklentiler içinde olduğunuz insanların olumlu elektrikler alıyorsunuz. İşyerinizdeki gelişmeler sizi canlandıracak. Dikkat : Olaylara iyimser yaklaşmanızda yarar var. Şüpheciliğin size yararı olmadığını biliyorsunuz ama yine de vazgeçmiyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2019)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Gönlünüz zengin. Bununla çelişik gibi görünen kendinize yönelik korumacılığınız da çok yerinde. Yere sağlam basma eğiliminizin altında anlaşılır gerekçeler yatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2019)
Verdiğiniz vaatlerin bazılarını not etmeniz gerekebilir. Özellikle bu konuda hassas, kolay unutmayan kişilere karşı titiz olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed