Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2019)
İşler soyut olmaktan çıkıp somutlaşmaya başlıyor. Bir sonraki adımınızı iyi planlamalısınız. İletişim ağınızı genişletebilir ve bir şeyler öğreneceğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Başkalarının talepleri yapabileceklerinizi engelleyebilir ya da genel anlamda sizi sınırlandırabilir. Yapmak istediklerinizi yapılması gerekenlerden ayırmalı ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2019)
Yakında, sürpriz olarak karşılayacağınız bir teklifle karşılaşacaksınız. Bu teklif yaşamınızda çok olumlu değişikliklere yol açabilir. Önümüzdeki günlerde bir kalabalık grup içinde bulunma ihtimaliniz var. Daha önce de bir araya geldiğiniz bu grup içinde dikkatle gözleniyor, değerlendiriliyorsunuz. Bunun farkında olmayışınız, değerlendirmelerin puanını yükseltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2019)
Kartınız Su... Ağır ve yorucu bir gün geçirerek akşam saatlerinde yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Bedensel yorgunluk geçici deyip sağlığınızın önemini bileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2019)
Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın. Çünkü her şey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. İdari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Düşünmeden hareket etmekten artık kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2019)
Pek çok konuda artan sorumluluklar, sizi bağlayan iş ortamındaki konular ağırlık kazanıyor. Bir ölçüde tek başına hareket edebilirsiniz. ancak, başkalarının işlerini yüklenmek, iş ilişkilerinde ortaya çıkacak huzursuzlukları aşmak kolay olmayacak. Yeni bir çalışma planı üzerinde durmalı, kendinizi yenilemelisiniz. Değişikliklerine adapte olma zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2019)
Hayatınızda iş olanaklarını neden olarak gösterip büyük bir değişiklik yaptınız. Ama bu değişikliğin içinde iş hayatınızla birlikte birçok şey vardı. İş konusunda daha doyumlu bir hale gelmiş değilsiniz. Diğer kayıplarınızı ise sadece yad edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2019)
Bugün sıcak ve kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için genel hayatınızla ilgili bazı yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak şeylerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatında tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2019)
Bir süre önce elinize geçen para sizi biraz rahatlatmış ama tutumlu olmazsanız yine dibe çakılmanız büyük olasılık. Yeni gelir kapıları bulmanız gerekiyor, çünkü giderleriniz gelirlerinizi biraz aşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2019)
İş konularında önemli kazanımlar elde edebileceğiniz randevularınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed