Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerden yana oldukça şanslı bir günde olduğunuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Sevdiğiniz kişiye açılmanın ve ona hissettiğiniz duyguları söylemenin tam vaktidir. Evli olan akrepler içinse yine romantik etkiler devrede olacak ve eşinizle birlikte keyifli bir gün geçirmenin mutluluğu içerisinde olacaksınız. Uzun süredir sizi yoran hayat mücadelelerine bir ara verip dinlenmek, ruhunuzu saran bu güçlü duyguları tekrar hissetmek sizleri çok iyi hissettirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bir dost ziyareti hayli tartışmalı geçti. Önceleri yatıştırıcı davranıp sonunda tartışmanın baş sorumlusu gibi çıktınız. Bu günlerde sinirlerinizin biraz dinlenmeye ihtiyacı var. Esprili, cazip kişiliğinizle seviliyorsunuz. Bunu korumaya çalışın. Ailenizden bazı kimselerle aranızdaki anlaşmazlık günden güne büyüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Kartınız Dua... Hayata dair mistik ve anaç duygularla dolu oluşunuz en çok partnerinizi mutlu ediyor. Ona gösterdiğiniz şefkat onu hiç yalnız bırakmayacağınız anlamına geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
İşinizle ilgili önünüzde beliren karanlık tünele girmekten çekiniyorsunuz. Zekânız önünüzü görmek için size ışık olacaktır. Yeni kişilerle geliştireceğiniz ilişkiler size iyi bir zemin hazırlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Parasal alanda genişlemekten yana adımlar atmaktan yanasınız. Ancak başkalarından gelebilecek kaynaklar konusunda temkinli olmanız gerekecek. Kişisel çabalarınız ve yetenekleriniz üzerinden yeni gelirler elde edebilirsiniz. Birtakım anlaşmalardan gelebilecek kazanımlar da söz konusu. Bütçenizi sağlamlaştırmanız için bu bir fırsat olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmeseniz bile kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuyla ilgili bazı arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bu arada gizli aşk maceralarına atılırken tedbirli davranmalısınız. Kariyerinizle ilgili gelişme ve ilerleme elde edeceğiniz fırsatlar gündeminize girebilir. Gücünüzü artıracağınız olanaklar ortaya çıkacak. İşlerinizde dikkatli ve uyanık davranın, sorumluluklarınızın altından çok rahat kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2018)
Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2018)
Yeni bir tanışmadan pek hoşnut değilsiniz, ama zaman sizi yanıltabilir. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed