Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yakın çevre arkadaşlarınızla kuracağınız önemli konuşmalar ve ciddi görüşmeler bugün itibariyle sizler için önem arz edebilir. Uzun süredir hak ettiğinizi düşündüğünüz bir konuda haklı çıkma ihtimaliniz yüksektir. Yine bu konuda haklı olmanın keyfini çıkartabilir, sizleri bu konuda yanlış anlayanların düşüncelerini değiştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Yakın günlerde bazı umutlarınızın boşa olmadığı ortaya çıkacak.Dostlarınızın size sunduğu yeni tanışmalar, yeni insanlar yaşamınıza zenginlikler katabilir. Yaşadığınız kırgınlığı şu günlerde bitirmeye niyetlisiniz. Kendinizi çıkmaz içinde gördüğünüz bir konu, yeni edindiğiniz dostlardan birinin devreye girmesiyle çözülebilecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Kartınız Boşluk... Kendinizi bugün tamamıyla karanlıktan aydınlığa çıkış yolu aramakla geçirebilirsiniz. Bu durumda zor günün içinde gibisiniz. Daha olumlu düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Hukuksal bir işiniz gündeme gelebilir. Talebinizi net olarak dile getirmelisiniz. Yazıp çizmek, okumak, yayınlamak ve bilgileri derleyip toplamak için oldukça zamanınız var. Eğitim almak ve yolculuk için de elverişli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Ay burcunuzda ilerliyor ve sizi etkileyici kılıyor. Bu yeni dönemde çok başarılı olmaya kararlısınız. Kendinize güvenerek yeni başlangıçlarınıza hız vereceksiniz. Yaratıcı konuların getirdiği değişlikler karşısında ise kayıtsız kalmayacaksınız. Hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bu alan iş hayatını da içine alacak şekilde gelişecektir. İsteklerinize odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Nisan 2018)
İşlerdeki düzelme işyerindeki gerilimi azaltmıyor. Kendi yakın çevrenizle ilişkinizin çok iyi olması size yetmiyor. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Nisan 2018)
23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Tatil sonrası değişik açılımlar, değişik düşünceler söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki yeni bir gelişme ekonomik olarak rahatlamanızı sağlayacak, ama çabanızla gelişmeyi izden yana çevirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Nisan 2018)
Hazırlık konularında biraz gecikmeli davranıyorsunuz. Sürpriz bir biçimde karşınıza çıkacak oluşumlar sizden ivedi bazı hazırlıklar isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed