Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Bazı konulardaki görüşleriniz değişmiş olabilir. Adımlarınızı daha önceki halinize göre değil, şimdi kim olduğunuza göre atmalısınız. İhtiyaçlarınıza uyan yoldan ilerlemelisiniz, başkalarının söyledikleri, yaptıkları veya düşündükleri sizi durdurmamalı. En iyi sonuçları alabilmek için yeteneklerinizi cilalamanız gerekiyor. Sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Bugün bir süredir düşündüğünüz ve gerçekleşmesi zor görünen bir konuda sürpriz bir gelişme yaşayacaksınız. Bu beklemediğiniz gelişme sizi çok olumlu etkileyecek ve uzun zamandır, kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile düzeyli bir beraberliği sürdürmeye devam edeceksiniz. Çalışma temponuzu yüksek tutarak sağlığınızı etkilememeye dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
AŞK: Bugün aşk konusunda birazmelankoliksiniz ve taşkınlıkyaratabilirsiniz. Son dereceduygusal olduğunuz gündesiniz.Bunalım yaratacağınıza çıkın,gezin tozun üzerinizdeki negatifenerjiyi hemen yok edin.İŞ: Üretkenlik ve yenilikte üzerinize yok ama bugünçok durgun oluşunuz işinize de yansıyor. Malikonularda disiplini elden bırakmamalısınız.SAĞLIK: Bugünlerde sağlığınıza her ne kadarönem vermeseniz de gayet iyi durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Para ve harcama konusunda ufak dengesizlikler yaşayabilirsiniz bugün. Eğer iş ve meslek konusunda fayda sağlayacak bir şey söz konusu ise ve gününüzü pratik hale getirecekse satın almalar için daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Sorumluluklar ve ailenize dair konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı gelişmeler üzerinizdeki sorumlulukları arttırabilir. Bunlar sadece işinize ait sorumluluklar olmayabilir. Öte yandan gün içinde annenize dair konularda da öne çıkabilir. Özellikle bu konuda anlayışlı davranmanız gerekebilir. Kararlarınızı sakin bir şekilde anlatmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Çalışma arkadaşlarınızı hiç olmazsa belli konularda paylaşmaya zorlayabilirsiniz. Ast, üst ilişkilerini biraz abartılı yaşamanız, sizi istismar edilebilecek kadar iyi bir görev insanı yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
İş hayatınızda sevindirici gelişmeler var. Kendinizi enerjik ve dinamik hissedeceğiniz bir gün. Özgüveninizin artması hayatınızın her alanına yansıyor. İş toplantısında tanışacağınız biri sayesinde maddi kazancınızda beklemediğiniz artış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Son yaptığınız harcamalarla durumu iyice zora soktunuz gibi görünüyor. Bunların gereksizliği konusunda sizi kimse ikna edemedi. Ama parayı savurup sonradan üzülmelere alışkınsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed