Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
İşler ilerleyecek sorun yok, ancak faydasız görünen iş veya ilişkilerin sonlandırılması gerekebilir. Hızlı ilerlemek veya çok fazla şey üstlenmek yıkıcı olabilir. Olan biten her şeyi zaman içinde atılmış bir adım olarak görmeye çalışmak daha faydalı olacaktır. İşle ilgili bir problemin büyümesine izin vermemelisiniz. Aşırı tepkiler olayların beklenmedik şekilde gelişmesine neden olabilir. Sezgilerinize güvenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Duygularınızın oldukça hassas olacağı bugün çevrenizden fazlasıyla etkilenebileceğiniz görülüyor. İçsel dünyanızın zenginliği sizi olumlu yönlendirebilir. Bilinçaltı problemlerinizden rahatlatıcı çalışmalar yaparak uzaklaşabilirsiniz. Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutacak. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Değişkensiniz. Bir karar veriyorsunuz sonra bu kararınızdan vazgeçip yeni bir karar veriyorsunuz. Ama sonunda yaptıklarınızdan pişman oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Evde geçireceğiniz zaman size sıkıcı gelebilir. Özel bir plan yapmasanız bile dışarıda ve sosyal ortamların içinde olmakla çok daha huzurlu olacaksınız. Mecbur kalsanız da tembellik etmek yerine kendinizi işe verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Günlük rutinleriniz sizi oldukça yoruyor. Uzun zamandır başlattığınız işleri tamamlamak için çok çaba sarf ettiniz. Bugün organize olunması gerekli işleri elden çıkaracak bir sistem kurmanızda yarar var. Enerjinizi iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. İş koşullarının ağırlaştığı son günlerde artan yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir. Biraz temkinli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Aklınızdaki projelerle ilgili çok sabırlı davranmanız, umutlarınızı diri tutmanız yakında sizi sevindirecek. Gerekli gördüğünüz bilgiler henüz olgunlaşmış görünmüyor, biraz daha araştırmacı davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Yatırım, paranızı değerlendirme düşüncenizde, yeni birilerine danışma niyetleri içine gireceksiniz. Yakın bir zamanda yaptığınız görüşmelerden bugünlerde yanıt gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Akraba ilişkilerinizdeki küskünlük, birileri tarafından değişik boyutlara taşınmak isteniyor gibi. Yönlendirici olmalı, kırgınlıkları ortadan kaldırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed