Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Ait olduğunuz grup ve topluluklarda tartışma yaratabilecek fikirlerinizi ortaya koyma eğiliminiz artabilir. Haklı tarafı olsa bile, söylediğiniz şeylerin arkasında durmanız gerekeceğini ve unutulmayacaklarını da aklınızda bulundurmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir haber yanınızdakilere sarılacak kadar sizi sevindirebilir. Bugünlerde kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz. Hangi sıkıntılı taşı kaldırsanız, altından ekonomik problemler çıkıyor. Bu sizi iyice bunalttığı gibi, rahatlatıyor da. Elinizden bu anlamda daha fazla bir şey gelemeyeceğini biliyor ve kendinizi suçlayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Güzel konuşma tarzınızlainsanların dikkatiniüzerinize topluyorsunuz.Yeni anlaşma ve işler sizeşans getirecek. Hedeflediğinizparayı tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Modayla ilgilenenler bugün ruha ve göze hitap eden yeni tasarımları ortaya çıkarabilirler. Bir iş yemeğinde alacağınız teklif sizi onore edecektir. Elinize geçen parayla konut sorununuzu halledin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Duygusal açıdan huzursuz günler geçirebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönmeniz bir çözüm olacaktır. Ancak evde yapılması gereken işler bir yandan da sizi fedakarlık yapmaya itecek. Aşırı ısrarcı ve kontrol edici yanlarınız aile içi ilişkilerde sorun yaratabilir. Güvenliğinizi ilgilendiren uğraşlar ve iş hayatının getirdiği sorumluluklar arasında kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz. Bugün yine bir iletişim sorunundan rahatsız olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İş hedeflerinizi gözden geçirerek, gerçeklerle ve halihazırdaki şartlarla uyumlu hale getireceğiniz dingin bir gün. Amaçlarınıza ulaşmak için tutarlı davranmak zorunda olduğunuzu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Para konularında sorunsuz, rahat bir gün geçireceksiniz. Bugün yapmanız gereken bazı harcamaları rahatlıkla yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2019)
İlişkileri belirlemek her zaman tercihlere bağlı olmayabilir. Yakında size çok sıkıcı gelecek tanışmalarınız var, bir an önce kurtulmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed