Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Olunması gerektiğinden çok daha fazla kesin veya katı konuşuyor olabilirsiniz. Olayların üstesinden gelmek istiyorsanız biraz daha rahat olmalısınız. Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya komşularınızla tartışmaktan kaçının. Evinizde, iş yerinizde ya da yaşadığınız yerde konforunuzu arttırıcı, yaşam tarzınıza uygun değişiklikler yapabilirsiniz. Eski borçlar tahsil edilebilir veya ödenebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Bugün alacağınız bir telefonda karşılıklı görüşme isteyecek ve bu görüşmede önemli bir fırsata ilk adımı atmış olacaksınız. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınız sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandırıyor. Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan gerçekleşiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Kartınız Kutsal Adam... Sağlığınızı ve alışkanlıklarınızı bugün ufak çaplı da olsa değiştirmeniz sizin menfaatinize olacak. Gösterişi sevmiyorsunuz. Ancak abartılı davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Bugün için yapmayı planladığınız şeyler hiç hesaplamadığınız bazı teknik aksaklıklar ve iletişim sorunları nedeniyle değişmek zorunda kalabilir. Panik yapmak yerine aklına güvendiğiniz biri-ne çözüm önerisi için danışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Bugün kendinizi şımartmak ve biraz tembellik yapmak için pek çok fırsatınız olacak. Alış verişe çıkmak ya da masaj yaptırmak isteyebilirsiniz. Size hayal kurma imkanı tanıyan en kısa süreyi bile değerlendireceksiniz. Arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınızda artıyor. Zevkler için yapılan harcamalarınızda artış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Bugün bazı teklifler sizi ilgilendirecek. Yakın geçmişte problem yaşadığınız bir konu yeniden önünüze gelebilir. Bununla ilgi yeni araştırmalarda yeni bilgilenmeler içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İş hedeflerinizi gözden geçirerek, gerçeklerle ve halihazırdaki şartlarla uyumlu hale getireceğiniz dingin bir gün. Amaçlarınıza ulaşmak için tutarlı davranmak zorunda olduğunuzu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Geleceğe yönelik tasarılarınızın gerektirdiği paranın bir kısmı yakında elinize geçebilir. Parayla ilişkisinde zaaflı davranan bir yakınınızın, bugünlerde size bazı zararları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Ev içindeki dikkatsiz tutumunuz bazı kazalara neden olabilir. Aklınız on karış havada.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed