Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Son haftalarda üzerinde çok gayret sarf ettiğiniz konuların olumlu geri dönüşleri kendini göstermeye başlayabilir. Ancak, bu esnada olayların kendini ortaya koyuş biçimleri hakkında daha esnek olmanızda ve geniş düşünmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Çünkü dostunuzun bu sevincinde en az onun kadar pay sahibisiniz. Önemsiz bir sağlık sorununuzu büyütüyorsunuz, lüzumsuz kuruntulardan kurtulmalısınız. Verimli bir gününüzde olduğunuz için bugünkü koşuşturmalarınızın kolayca üstesinden geleceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Değişkensiniz. Bir karar veriyorsunuz sonra bu kararınızdan vazgeçip yeni bir karar veriyorsunuz. Ama sonunda yaptıklarınızdan pişman oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Sevdiğinizin sizden saklamaya çalıştığı bazı sırlarının açığa çıkacağı bir gündesiniz. Hayatınızı altüst edecek bu durum ilişkinizin bitmesi veya devam etmesi için önemli bir etken olabilir. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Ay burcunuzda ilerliyor ve sizi etkileyici kılıyor. Bu yeni dönemde çok başarılı olmaya kararlısınız. Kendinize güvenerek yeni başlangıçlarınıza hız vereceksiniz. Yaratıcı konuların getirdiği değişlikler karşısında ise kayıtsız kalmayacaksınız. Hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bu alan iş hayatını da içine alacak şekilde gelişecektir. İsteklerinize odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2020)
İş yaşamınızda güne olumlu bir başlangıç yapacaksınız ve beklentilerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Sizin dışınızda gelişecek sorunlar keyfinizi kaçırabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Bugün dikkatli olmanız gereken konuların başında maddi konular geliyor. Parasal konularda hızlı gelişmeler olmasına rağmen zaman zaman engellemelerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2020)
Boş yere kırılganlık yaşamamayı beceremiyorsanız, bu türden kırılganlıklarınızı içinizde yaşamayı deneyin. Alıngan kişiliğinizin bazı çıkışları insanları incitebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed