Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün yine özel ilişkilerden yana duygusallığın daha ağır basacağı, ilişkide sevgi ve birlikteliğin öneminin daha iyi hissedileceği, karşınızdaki kişinin varlığına şükredileceği harika bir gün olacaktır. İçinizde derin duygusal dönüşümler başlatarak şu ana kadar ilişkide görmediğiniz noktaları daha iyi kavrayabilecek ve karşınızdaki kişinin varlığını daha içten hissedebilecek özel etkiler içinde olabilirsiniz. Bu anlamda yaşadığınız şeyler yaşamda şimdiye kadar unuttuğunuz duyguların toplamı niteliğinde bir durumdur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2018)
Önce karar veriyor, ardından doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bugün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor. Sizin sorumluluğunuzda olan bir yakınınızın bazı sorumsuz davranışları siz yıldırıyor. Önümüzdeki günlerde bir üzüntünüz olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
İşinize karşı son derece ilgilisiniz.Sorumluluklarınızın farkında oluşunuz ailenizi çok rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün karşı cinsten birisiyle tanışmanız ve ümit verici bir ilişki içine girmeniz mümkün. İş yerinde aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, sizin üzerinizde farklı baskılar oluşturmaya çalışabilir. Soğukkanlılığınızı bozmayın. Fazla kilolarınızdan kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Maddi açıdan dengede kalmalı bütçenizi daha iyi planlamalısınız. Başkalarının dayatacağı finansal öneriler yatırım planlarınızı büyük ölçüde etkileyecektir. Borç alacak konularının getirdiği yükler ise dikkate alınmalı. Bu dönemde birikmiş borçlarınızı ve kredi ihtiyaçlarınızı yeniden organize edebilirsiniz. Mirasla ilgili bazı pürüzler kafa karışıklığı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2018)
Meslek yaşamınızda cesur ve kendinize güvenen tavırlarınızla ön plana çıkacaksınız. Ancak kararlarınızı verirken duygusal davranıyor, altından kalkamayacağınız yüklerin altına giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2018)
Maddi konularda genel olarak şanslı etkiler altında olacaksınız ve yeni kazançlar elde etmek için düşünceler geliştirebilirsiniz. Harcamalarınızda çok dikkatli davranacağınız söylenemez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2018)
İhtiyaç duyduğunuz destekler, düşünceleriniz yaygınlaştıkça kapınızı çalacak. Parlak fikirlerinizi, ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed