Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Yakın çevrenizden görmüş olduğunuz bazı desteklerle kendinizi daha rahat ifade edebilir, onların verdiği fikirler doğrultusunda hareket etmek size gayet kendinizi iyi hissettirebilir. Fakat ailevi ilişkilerde bazı sorunlarla karşılaşabilir, onların beklentileri karşısında kendinizle çatışma yoluna gidebilirsiniz. Bu noktada yüzeysel düşünmek yerine daha ileriye yönelik düşünmek size, onların haklı olduğu konusunda daha iyi fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Kararlı ve kendinize güvenli hareket etme eğilimindesiniz. Hatta güç potansiyelinizi dengeleyememeniz çevrenizde kavgacı bir yapı sergilemenize neden olabilir, bu yüzden fiziksel enerjinizi iyi kanalize etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Kartınız Kutsal Adam... Sağlığınızı ve alışkanlıklarınızı bugün ufak çaplı da olsa değiştirmeniz sizin menfaatinize olacak. Gösterişi sevmiyorsunuz. Ancak abartılı davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Yeni mesleki eğitim ve seminerlere katılmanız ileride size kariyeriniz için çok büyük ivmeler kazandıracak. Kalabalık bir ortamda tanışacağınız kişiyle hızlı bir duygusal beraberliğe geçiş yapabilirsiniz. İş yerinizde çalışan kişilere karşı hoşgörülü olursanız onların verimini artırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Ãœzerinizdeki baskıları bir kenara bırakıp hayatı akışında yaşamak isteyeceksiniz. Biraz dinlenmek, kendinizi oyalayacağınız keyifli hobiler yaratmak sizi mutlu edebilir. Yine bu günlerde aşka daha fazla zaman ayırmaktan yanasınız. Sevdikleriniz için fedakarlık yapmak, büyülü zamanlar geçirmek hoş olabilir. Ancak hayal kırıklıkları yaratacak adımlardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Şubat 2018)
İş konusunda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle bazı teknik sorunlar işlerinizi yerine getirmenizde sizi zor durumda bırakacak fakat siz yine de bunu üstesinden gelebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor olabilir. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği. Kariyerinizi ilgilendiren konularda, işbirliği yaptığınız insanlarla, sizin aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda, hakkınızı, hukuki yollardan aramaya karar vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Sağlam olduğunu düşündüğünüz ilişkiler içinde bazı düş kırıklıklarınız olabilir. Daha gerçekçi para ilişkilerine yönelmelisiniz. Bugünler içinde bazı telefon görüşmelerinde sevinçleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Şubat 2018)
Parlak fikirlerinizi, ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed