Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Alışılmıştan daha gayretli, çalışkan ve enerjiksiniz. Sizin için, sizden daha güçlü olanlara karşı mücadele verme ve başarı kazanma günü olabilir. Bazı psikolojik gerilimlere sahipsiniz. Asabi dengenizi korursanız kazançlı çıkarsınız. Eğer maddi sıkıntınız varsa eski bir dostunuz size yardımcı olacaktır. Zamanınızı yeni şeyler öğrenmeye sarfetmeniz olasıdır. Size zevk ve heyecan verecek şeylerle uğraşabilir ve bazı sorumluluklar altına girebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Geçmiş hayatınızdaki birçok deneyiminizle kendinizi beğeniyor, oldukça serinkanlı biri olduğunuzu düşünüyordunuz. Oysa, rahat olunması gereken bir sorun karşısındaki paniğiniz sizi çok şaşırttı. Bu paniği dayandırdığınız bazı nedenleriniz varsa da kendinize kızmadan yapamıyorsunuz. Ukala davranışlı insanlar karşısında zaaflı ve tutuk oluşunuz, geçici nedenlere bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Kartınız Geçiş... Bugünlerde biraz hafif rahatsızlıklar geçirerek naz yapmak için abartıyor durumdasınız. Bunları yapmadan doktorunuza görünmekte fayda var. Sağlığınızla ilgilenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Uzaktan biriyle olan bağınız güzel bir ilişkinin kurulmasına neden olabilir. Maddi birikimlerinizi yanlış yatırımlar nedeniyle eritiyorsunuz. Farklı yollar denemelisiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
İkili ilişkiler ve ortaklaşa konularda önemli bir dönemdesiniz. Bir yandan yeni önerilerin getireceği baskı ile karar değişiklikleri öne çıkabilir. Başka bir açıdan bakıldığında her konuda testler yaşamaktasınız. Geçmişte yaşananların getirdiği tecrübe ile hayatınızı daha sağlam adımlarla ilerletmek, maddi manevi açıdan çıkarlarınızı korumak amacınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Sizde bir amatörün heyecanı var. Bunun iş yaşamında getirisi olduğu kadar da götürüsü var. Ama bunu çok kısa sürede kavrayacaksınız. Daha çok duygusal anlamda tatmin olacağınız bir çalışmanın içinde olacaksınız bu günlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Maddi olarak yaşadığınız rahatlama son bulacak. Özellikle hafta sonuna doğru maddi açıdan sıkışık olacaksınız ve gelecek yakacak faturasını ödemekte güçlük çekeceksiniz.Bir dostunuzdan borç almak durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ağustos 2018)
Bugün vereceğiniz kararlarda iki kere düşünün, kendinizle çelişecek bir şey yapmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed