Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Dedikodu tarzı konulara ve oluşumlara ekstra dikkat etmeli ve sözlerinizi doğru yer doğru zaman doğru kişi ile paylaşmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Önce karar veriyor, ardından doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bugün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor. Sizin sorumluluğunuzda olan bir yakınınızın bazı sorumsuz davranışları siz yıldırıyor. Önümüzdeki günlerde bir üzüntünüz olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
AŞK: Partnerinizle tartıştığınızdabiraz alttan almanız gerekiyor.Sürekli olarak ben haklıyımyarışı içerisindesiniz. Böyle biryere varamazsınız. Sadece onunsizden uzaklaşmasına nedenolabilirsiniz. Uyumlu davranın.PARA: Bugünlerde iş yerinizde çok fazla olumsuzdüşünmeye başladınız. Değer verdiğiniz insanlarıgözden çıkaracak bir hal almaya başladınız.SAĞLIK: Yalnız çıkılacak bir tatile ihtiyacınız var.Kendi başınıza kalmanız kesinlikle size gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Aşk ve para konusunda riskli tutumların sizi yanıltabileceği etkiler altındasınız. Bir yerden gelecek ödemeyle başkasına bir söz verdiyseniz hızlıca başka bir çözüm üretmeniz gerekebilir. Bugün evdeki hesap çarşıya uymayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Hayatın güzel yönlerine çok daha açıksınız. Kişisel açıdan yenilikler yapmak, sanatı içine alan yaratıcı uğraşlarla ilgilenmek sizi mutlu edebilir. Zira son derece başarılı olabileceğiniz konular dikkat çekiyor. Aynı zamanda duygularınızı daha rahat ve güvenle paylaşma şansınız. var. Çocuklarınızı ilgilendiren her konuda yapıcı adımlar atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Başarılı ve çalışkansınız. Herkes gibi sorun ettiğiniz ve sorun etmeye değmez bulduğunuz şeyler var. Aldırmadığınız bir şey bazılarını şaşırtabilir, yada bir şeyi sorun edişiniz abartılı bulunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Maddi konulardaki akılcı tutumlarınız sayesinde bugün bir kazanç elde edebilir ve bu kazancı doğru olarak kullanmak eğiliminde olabilirsiniz. Para konularında şanslı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Son zamanlarda sıkıntı duyduğunuz beraberlikleri bitirmek gibi bir seçeneğiniz de var. Ya da çıkar ilişkilerine dayalı ilişkilerdeki tahammülsüzlüğünüzü daha kapalı tepkilerle belirtmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed