Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Eğer çalışıyorsanız, fikir ve düşünce yönünden de bu dönem sizin için zengin geçecektir. Orjinal ve değişik fikirleriniz iş ve mesleki yaşamınıza başarı katacaktır. çevrenizde yükselecek ve saygınlık kazanacaksınız. Zihinsel yönden aktif olmanız fikir alışverişine verdiğiniz önemi gündeme getirecek. Yakın çevre ve genel çevrenizde sizinle konuşabilecek ve tartışabilecek kimseleri seçeceksiniz. Başkaları ile fikir alış verişi yapmaktan hoşlandığınız bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2019)
İş hayatında başarılısınız. Kurnazlığınız ve kullanmasını çok iyi bildiğiniz zekanız sayesinde her işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Çevrenizdeki daha önce çeşitli nedenlerle kırdığınız insanların gönlünü bugün tatlı dilinizle alacaksınız. Aşkta şanslısınız. Sizde şeytan tüyü var, karşı cinsin her zaman ilgisini ve taktirini topluyorsunuz. Arkadaşlarınız size kırgınlar çünkü onları çok ihmal ettiniz. Bugün onlarla vakit geçirmek için zaman ayırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Kartınız Bilim... Bu kart size bugün birçok başlangıçları işaret ediyor. Sizlerin zaten özelliği hep yeniliklere oy kullanmak. Öğrenmeye çalışmıyor, pratik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Sizden anlayış bekleyen insanlara karşılık vermelisiniz. Fikrinize ihtiyaç duyanlar, sizin yönlendirmeniz ile olaylara yön vermek isteyenler de olabilir. Sadece pür dikkat dinlemenizi isteyenlerden de ilginizi esirgemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Pek çok konuda sizi kısıtlayan ve korku yaratan gelişmeler söz konusu. Özellikle ilişkiler adına dikkatli olmalı olayları kontrol etmekten kaçınmalısınız. Bu dönem alacağınız her ders hayatınıza olumlu yansımalar getirecektir. Gizli kalmış konuların yaratacağı stresler ise sizi yanlış kararlara götürebilir. Biraz daha sabırlı olmanızda sonsuz yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak. Beklediğiniz fırsat elinize geçmiş sayılır. Bu yüzden gerekli önemi göstermeli, işi zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Zaman zaman sevdiğiniz kişiyle yeterince dost olup olmadığınızı sorguluyorsunuz. Peki acaba siz bunun için gereken çabayı gösterebiliyor musunuz? İş yaşantınızda göz önünde bulunmak için çaba sarf edebileceğiniz ve bu amaçla güç kullanabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Maddi konularda genel olarak temkinli olacağınız ve yeni harcamalardan uzak durmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Özellikle sizi zorlayacak bazı gelişmelere karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Bugün, başkalarının sorunları ve sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Kontrol edemediğiniz olaylara karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed